loading spinner

GOSSAMER GEAR Gorilla 40

Nový produkt

195,83 €

3 ks
skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 195 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 195 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 2,93 €.


 
Detaily

GOSSAMER GEAR Gorilla 40 - je batoh s celkovým objemom 40 litrov (vrátane predlžovacieho goliera) z toho 28 litrov tvorí objem hlavnej komory a zvyšok je rozdistribuovaný medzi vrecká na batohu. 

Podľa Outdoor Gear Lab je batoh Gorilla najlepším stredne veľkým ľahkým batohom. Pre jeho všestrannosť, odolnosť a pohodlie pri nosení je z neho ten najlepší víkendový spoločník. Hodí sa aj na dlhšie výlety či diaľkové treky s možnosťou doplniť si zásoby jedla po ceste.

V hlavnej komore nájdete vrecko pre umiestnenie hydrovaku s pútkami na jeho zaistenie a dva otvory nad ramennými popruhmi pre umiestnenie hadičky na rameno podľa vašich preferencií. 

Batoh je vyrobený z Robic tkaniny, ktorá veľmi dobre odpudzuje vodu v daždi, batoh však nie je vodeodolný a cez švy môže do vnútra preniknúť voda, takže odporúčame obsah batoha chrániť vystlaním plastovým vreckom, alebo použiť vodeodolné úložné vrecká na ochranu vybavenia pred navlhnutím.

Zadná penová výstuha sa dá vytiahnuť a použiť počas dňa ako podložka na sedenie, alebo v kombinácii s krátkou karimatkou na spanie. Batoh je vybavený ďalšími funkciami: pútkom pre uchytenie cepínu či možnosťou upevnenia trekových palíc, očkami na uchytenie ďalšieho vybavenia a pútkami na oboch ramenných popruhoch pre upevnenie hadičky hydrovaku.

Vyrába sa v 3 veľkostiach S, M, L podľa chrbtovej dĺžky tak, aby sadol naozaj každému a môžete ho kombinovať s bedrovým pásom, ktorý sa rovnako vyrába v 3 veľkostiach.

Pokiaľ budete batoh používať bez bedrového pásu je nutné vybrať kovovú konštrukciu, ktorá je zasunutá do bedrového pásu, aby nedošlo k poškodeniu batoha.

Prečítajte si podrobnú recenziu od Outdoorgearlab:

"Tento model je najlepším dokonalým ultraľahkým batohom, ktorý sme testovali. Keď sme v januári potrebovali niesť zimnú výbavu a jedlo na 5 dní na Appalachian trail, bola to tá správna voľba. Keď sme ho chceli použiť na denné túry alebo na prespanie v divočine, rám a bedrový pás sme mohli ľahko odobrať. Externé úložné vrecká boli pre nás ideálne, kôli jednoduchému prístupu k občerstveniu, fľaši s vodou či oblečeniu, ktoré sme potrebovali mať po ruke. Či už ho vezmete na niekoľkomesačný trek alebo víkendovku tento batoh je dokonalý."

Cena batoha je konečná, vrátane bedrového pásu, ktorý je odnímateľný. Do poznámky k objednávke nám napíšte veľkosť bedrového pásu, ktorý vám pridáme k batohu. Pre výber pozrite veľkostnú tabuľku.MATERIÁL

70 denier Robic ripstop nylon

100 denier Robic nylon na najviac namáhaných oblastiach

Air mesh - popruhy

Power mesh - na uchytenie chrbtovej podložky

Stretch mesh - veľké vrecko


OBJEM

40 L celkový objem

28.8 L vnútro batoha bez predlžovacieho goliera

14 kg maximálna nosnosť

11 kg odporúčaná nosnosť


VÁHA  (Medium)

Batoh: 521 g

Vnútorná konštrukcia:  85 g

Chrbtová podložka: 60 g

Batoh bez bedrového pásu: 581 g

Batoh s bedrovým pásom small: 844 g

Batoh s bedrovým pásom medium: 865 g

Batoh s bedrovým pásom large: 884 g


VÁHA (bedrový pás)

Small: 181 g

Medium belt: 199 g

Large:  218 g


ROZMERY (Medium)

Výška  56 cm bez predlžovacieho goliera

Šírka 28 cm

Hĺbka 15 cm

Predlžovací golier pridá k výške ďalších 29 cm


Gossamer Gear Gorilla 40 features

 
Vlastnosti
Hmotnosť884 g
Záruka2 roky
 
VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

Veľkosť batoha sa u každého líši v závislosti od telesnej stavby a spôsobu nosenia batoha. Správnu veľkosť zistíte zmeraním dĺžky trupu. Pozrite si inštruktážne video "How to fit a gossamer gear pack".

V tabuľke sú rozpätia podľa ktorých vyberiete správnu veľkosť batoha. Vyberajte podľa nameranej dĺžky trupu, stĺpec v tabuľke s výškou postavy je všeobecný a len orientačný. Vždy doporučujeme zmerať dĺžku trupu a podľa toho vyberať veľkosť batoha. 

Ako si zmerať dĺžku trupu a obvod pása.


VEĽKOSŤ BATOHADĹŽKA TRUPUVÝŠKA POSTAVY
SMALL34,3 cm (29 - 41 cm)
168 cm 
MEDIUM44,4 cm (41 - 50 cm) 165 cm to 180 cm
LARGE55 cm (49 - 60+ cm)178 cm a viac


Veľkosť bedrového pásu vyberiete podľa obvodu pásu.

BEDROVÝ PÁSOBVOD PÁSA
SMALL61 - 81 cm
MEDIUM76 - 101 cm 
LARGE91.4 - 127 cm


Gossamer Gear fit backpack

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa