Pajak XC3 - ultraľahký ruksak

Pajak XC3 - ultraľahký ruksak


PAJAK XC3 - ultraľahký batoh je skvelou voľbou pre tých, ktorí počítajú každý gram vybavenia.

NAJNOVŠÍ MODEL 2017

Viac detailov

Znížená cena
PJ00001
Nový produkt

143,10 €s DPH

159,00 €s DPH

-10%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
PAJAK XC3 - ultraľahký batoh z produkcie PAJAK je skvelou voľbou pre tých, ktorí počítajú každý gram vybavenia.
Rolovacie uzatváranie zabezpečuje jednoduché a rýchle zbalenie a dokonale ochráni veci v batohu pred vlhkosťou. Po zrolovaní sa jednoducho upevní z každej strany kompresnými popruhmi, ktoré je možné ovládať jednou rukou.
Batoh s rolovacím uzatvaraním je všestrannejší a okrem vynikajúcej kompresie ponúka možnosť flexibilne prispôsobovať objem rolovaním predĺženého goliera na batohu. Môžete ho tak používať plne naložený na dlhšie treky, alebo iba na pár dňové treky, kde vďaka rolovaniu nemusíte nosiť poloprázdny batoh.
Silikonizovaná Cordura, z ktorej je batoh zhotovený je jednou z najľahších a najpevnejších vodeodolných dostupných nylonových tkanín. Spodná časť batoha je ešte zosilnená pridaním 6,6 PA HD pre väčšiu trvanlivosť a odolnosť na najviac namáhaných kontaktných plochách.
Gumové expandery na predných a bočných kompresných šnúrkach poskytujú ďalšie možnosti pre upevnenie extra výbavy. Bočný vodeodolný zips Vám umožní ľahký prístup do hlavnej priehradky aj počas cesty.
Mäkké a pohodlné 3D sieťované polstrovanie v chrbtovej časti, ramenných popruhoch a bedrovom páse. Samozrejmosťou sú nastaviteľné stabilizačné popruhy pre optimálne nastavenie polohy na chrbte. Hrudný popruh je ukončený kvalitnou sponou s integrovanou signálnou píšťalkou, ktorú máte vždy po ruke. Dva malé vodeodolné vrecká na bedrovom páse využijete na odkladanie drobností, ktoré chcete mať vždy po ruke.
Batoh PAJAK XC3 je priateľský k životnému prostrediu, komponenty vrchného rolovacieho uzáveru sú vyrobené z recyklovaného materiálu snowboardov z blízkej továrne.

PAJAK XC3 je po re-dizajne o niečo ľahší s minimom švov a zároveň maximálne funkčný a veeeľmi pohodlný batoh.
Pokiaľ ide o váhu, tak batoh sám o sebe váži len 620 g a po odstránení odnímateľného hrudného popruhu sa dostanete na váhu len 590 g, čo je výborné pre 42 l batoh, nemyslíte?

PAJAK XC3 získal v Poľsku niekoľko ocenení a nominácií. Bol odmenený čestným uznaním na 'Slaska Rzecz "Design Award a ‘MUST HAVE!’ Lodz Design Festival 2013. Je tiež nominovaný na" Dobry Wzór' Award 2013 Inštitútu priemyselného dizajnu.

MATERIÁL:
silikónom impregnovaná Cordura /
CORDURA 750 - zosilnenie spodnej a vrchnej časti


VÁHA: 650gCHARAKTERISTIKA

  • Roll-top uzáver

  • Otvor na hadičku vodného vaku

  • Minimum švov

  • 2x vodeodolné vrecko na bedrovom páse

  • Ľahké kompresné šnúrky pre upevnenie extra výbavy.

  • Nosný systém 3DM+

  • Original spony ITW NexusROZMERY

  • Výška: 65 cm

  • Dĺžka: 30 cm

  • Šírka: 20 cmOBJEM:
42l