APIDURA Handelbar Pack Compact 9L

Apidura Handlebar Pack Compact - ultraľahká beznosičová brašna s upevnením na riadidlá bicyklov

Viac detailov

AP00001
Nový produkt

95,00 €s DPH

2 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 95 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 95 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,43 €.


 
Detaily
Apidura Handlebar Pack Compact
- ponúka ideálne riešenie ako ľahko vyplniť priestor medzi riadidlami bez použitia nosiča.
Riadidlové brašne sú navrhnuté hlavne na prevoz ľahšieho a objemnejšieho vybavenia.

Pokiaľ si chcete vyraziť na víkend, prípadne aj na dlhšiu cestu, tak riadidlová brašna je ideálnym miestom pre uloženie vášho spacáka, karimatky, či náhradného oblečenia. Naloženie vybavenia nad predné koleso významne prispieva k rovnomernému rozloženiu vašeho nákladu. Nemusíte sa obávať vyraziť takto i na technicky náročnejšie trasy, či kľukaté traily.

Riadidlovú brašnu môžete použiť samostatne alebo ju doplniť o Accessory Pocket a tým ešte zvýšiť kapacitu. Accessory Pocket výborne poslúži na uloženie jedla, drobnej elektroniky či iných drobností, ktoré je fajn mať počas cesty vždy po ruke.

Handlebar Pack je vyrobený z materiálu Dimension Polyant VX21. Tento 4-vrstvový laminovaný materiál vyniká svojou odolnosťou, nízkou váhou a nepremokavosťou. K riadidlám brašnu pripevníte pomocou dvoch sťahovacích pásov, ktoré sú podšité materiálom hypalon - nekĺže po riadidlách a neškriabe ich.

Vďaka rolovaciemu systému zapínania poskytuje maximálnu flexibilitu a podľa objemu nákladu môžete viac či menej zrolovať svoju brašnu. Na prednej strane brašny je elastické šnurovanie so sťahovadlom s možnosťou upevneniť ďalšie vybavenie. Doplnená o reflexné prvky pre vašu bezpečnosť.

Brašna je síce vyrobená z nepremokavého materiálu, ale v miestach zošitia jednotlivých dielov môže voda pri silnom daždi preniknúť pomedzi švy, preto výrobca odporúča vybavenie (napr. elektroniku), ktoré nesmie navlhnúť zabaliť do igelitu či vodotesného obalu.MATERIÁL
Brašna je vyrobená z materiálu Dimension Polyant VX21. Tento 4-vrstvový laminovaný materiál ponúka vynikajúcu vodeodolnosť, nízku hmotnosť, vysokú odolnosť voči oderu a roztrhnutiu.
600D Cordura je použitá na namáhané miesta s cieľom poskytnúť dodatočnú ochranu voči oderu či prederaveniu.
Spoľahlivé a kvalitné spony Woojin sú použité pre systém upevnenia


CHARAKTERISTIKA

 • Dvojbodový systém upevnenia na riadidlá bicykla, odolný materiál s protišmykovou úpravou hypalon zabezpečí maximálnu stabilitu a ochranu pred odrením.
 • Uzatváranie rolovacím systémom roll-top po oboch stranách ochráni vašu výbavu a zároveň poskytuje maximálnu flexibilitu pri úprave kapacity podľa vašich aktuálnych potrieb.
 • Elastická šnúrka so sťahovadlom ponúka možnosť upevnenia extra výbavy
 • Reflexné prvky zvyšujú vašu bezpečnosť
 • Objem je možné rozšíriť až na 14 litrov s použitím Accessory Pocket (predáva sa samostatne).
 • Najlepšie sedí na riadidlách horských bicyklov, ale po úprave zmenšením pasuje aj na riadidlá cestných bicyklov.


VÁHA: 200g

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15):

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 75€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 75€ cez Slov. poštu a cez DPD od 150€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa