Apidura Handelbar Regular

APIDURA Handelbar Pack Regular 20L

Apidura Handlebar Pack Regular - ultraľahká beznosičová brašna s upevnením na riadidlá bicyklov

Viac detailov

Znížená cena
AP00002
Nový produkt

93,60 €s DPH

104,00 €s DPH

-10%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
Apidura Handlebar Pack Regular - ponúka ideálne riešenie ako ľahko vyplniť priestor medzi riadidlami bez použitia nosiča.
Riadidlové brašne sú navrhnuté hlavne na prevoz ľahšieho a objemnejšieho vybavenia.

Pokiaľ si chcete vyraziť na víkend, prípadne aj na dlhšiu cestu, tak riadidlová brašna je ideálnym miestom pre uloženie vášho spacáka, karimatky, či náhradného oblečenia. Naloženie vybavenia nad predné koleso významne prispieva k rovnomernému rozloženiu vašeho nákladu. Nemusíte sa obávať vyraziť takto i na technicky náročnejšie trasy, či kľukaté traily.

Riadidlovú brašnu môžete použiť samostatne alebo ju doplniť o Accessory Pocket a tým ešte zvýšiť kapacitu. Accessory Pocket výborne poslúži na uloženie jedla, drobnej elektroniky či iných drobností, ktoré je fajn mať počas cesty vždy po ruke.

Handlebar Pack je vyrobený z materiálu Dimension Polyant VX21. Tento 4-vrstvový laminovaný materiál vyniká svojou odolnosťou, nízkou váhou a nepremokavosťou. K riadidlám brašnu pripevníte pomocou dvoch sťahovacích pásov, ktoré sú podšité materiálom hypalon - nekĺže po riadidlách a neškriabe ich.

Vďaka rolovaciemu systému zapínania poskytuje maximálnu flexibilitu a podľa objemu nákladu môžete viac či menej zrolovať svoju brašnu. Na prednej strane brašny je elastické šnurovanie so sťahovadlom s možnosťou upevneniť ďalšie vybavenie. Doplnená o reflexné prvky pre vašu bezpečnosť.

Brašna je síce vyrobená z nepremokavého materiálu, ale v miestach zošitia jednotlivých dielov môže voda pri silnom daždi preniknúť pomedzi švy, preto výrobca odporúča vybavenie (napr. elektroniku), ktoré nesmie navlhnúť zabaliť do igelitu či vodotesného obalu.MATERIÁL

Brašna je vyrobená z materiálu Dimension Polyant VX21. Tento 4-vrstvový laminovaný materiál ponúka vynikajúcu vodeodolnosť, nízku hmotnosť, vysokú odolnosť voči oderu a roztrhnutiu.
600D Cordura je použitá na namáhané miesta s cieľom poskytnúť dodatočnú ochranu voči oderu či prederaveniu.
Spoľahlivé a kvalitné spony Woojin sú použité pre systém upevnenia


CHARAKTERISTIKA

  • Dvojbodový systém upevnenia na riadidlá bicykla, odolný materiál s protišmykovou úpravou hypalon zabezpečí maximálnu stabilitu a ochranu pred odrením.
  • Uzatváranie rolovacím systémom roll-top po oboch stranách ochráni vašu výbavu a zároveň poskytuje maximálnu flexibilitu pri úprave kapacity podľa vašich aktuálnych potrieb.
  • Elastická šnúrka so sťahovadlom ponúka možnosť upevnenia extra výbavy
  • Reflexné prvky zvyšujú vašu bezpečnosť
  • Objem je možné rozšíriť až na 25 litrov s použitím Accessory Pocket (predáva sa samostatne).
  • Najlepšie sedí na riadidlách horských bicyklov, ale po úprave zmenšením pasuje aj na riadidlá cestných bicyklov.


VÁHA: 270g