APIDURA Saddle Pack Mid-size 14L

Znížená cena
AP00007
Nový produkt

109,25 €s DPH

115,00 €s DPH

-5%

2 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 109 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 109 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,64 €.


 
Detaily
Apidura Saddle Pack Mid-Size 14L


Technicky prepracovaná beznosičová podsedlová brašna. Je navrhnutá tak, aby sa kompletne využil priestor pod sedlom a to všetko úplne bez nosiča.
Brašna Apidura Saddle Pack je vyrobená z veľmi kvalitného, vodeodolného a pevného materiálu so zachovaním extrémne nízkej váhy. Najlepšie sa hodí na uschovanie vybavenia, ktoré je dobre zbaliteľné (oblečenie, spacák), zároveň je tak kvalitne ušitá, že nemusíte mať obavy zbaliť do nej aj niečo ťažšie.
Brašnu je možné použiť na cestné, trekingové i horské bicykle. Bez problémov ju upevníte aj na celoodpružený bicykel. Jediným limitom je dostatočná vzdialenosť lyžín sedla od zadného kolesa, aby nedocházelo pri jazde ku kontaktu zadného kolesa s brašnou (pozri obrázok z rozmermi).
Trojbodový upínací systém vyrobený z protišmykového hypalonu zaisAťuje maximálnu stabilitu pri jazde. Taška sa upína k lyžinám sedla a sedlovej trubke kombináciou suchých zipsov a sťahovacích pások. Systém rolovania brašne a kompresných pásov umožňuje veľkosť brašne ľahko prispôsobiť nákladu.
Saddle Pack je vyrobený zo 4-vrstvového laminovaného materiálu Dimension Polyant VX21, ktorý vyniká svojou odolnosťou, nízkou váhou a nepremokavosťou.
Elastické šnurovanie so sťahovadlom s možnosťou upevneniť ďalšie vybavenie. Doplnená o reflexné prvky pre vašu bezpečnosť a dva upevňovacie miesta pre zadné svetlá.
Brašna je síce vyrobená z nepremokavého materiálu, ale v miestach zošitia jednotlivých dielov môže voda pri silnom daždi preniknúť pomedzi švy, preto výrobca odporúča vybavenie (napr. elektronika), ktoré nesmie navlhnúť zabaliť do igelitu či vodotesného obalu.MATERIÁL

Brašna je vyrobená z materiálu Dimension Polyant VX21. Tento 4-vrstvový laminovaný materiál ponúka vynikajúcu vodeodolnosť, nízku hmotnosť, vysokú odolnosť voči oderu a roztrhnutiu.
Odolný materiál hypalon je použitý na najviac namáhaných plochách s cieľom poskytnúť dodatočnú ochranu voči oderu či prederaveniu.
HDPE štrukturálna opora podporuje a zabezpečuje stály tvar brašny
Spoľahlivé a kvalitné spony Woojin sú použité pre systém upevnenia

CHARAKTERISTIKA

 • Trojbodový upínací systém vyrobený z protišmykového hypalonu zaisťuje maximálnu stabilitu a pohodlie pri jazde.
 • Rolovací systém ozatvárania roll-top s 2 kompresnými popruhami ochráni vašu výbavu a zároveň poskytuje maximálnu flexibilitu pri úprave kapacity podľa vašich aktuálnych potrieb.
 • Elastická šnúrka so sťahovadlom ponúka možnosť upevnenia extra výbavy
 • Reflexné prvky zvyšujú vašu bezpečnosť
 • Dva miesta pre upevnenie zadných svetiel.

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15):

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 75€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 75€ cez Slov. poštu a cez DPD od 150€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa