Polartec® Wind Pro®

 

Polartec® Wind Pro® je extrémne priedušný a v porovnaní s bežným fleecovým materiálom poskytuje 4 x väčšiu ochranu proti vetru. Je to nový "super fleece" vhodný pre neuveriteľne rôznorodé podmienky, funguje ako vrchné oblečenie aj izolácia, a je výnimočne odolný. Tento materiál je veľmi univerzálny a možno ho nosiť celoročne pre celý rad aktivít, od sledovania futbalu vonku až po turistiku na snežniciach.


Ako to funguje?

Patentované vlákna vyvinuté Polartecom a ich vysoká hustota výrazne znižujú nepríjemný pocit zo studeného vetra, čo bolo Achillovou pätou tradičných fleecových materiálov. Ich účinnosť bola preukázaná ako v laboratóriu, tak v teréne. Polartec® Wind Pro® chráni pred vetrom 4x lepšie než tradičný fleece.

Vrchná vrstva s úpravou DWR (Durable Water Repellent) odpudzuje dážď a sneh. Velúrová alebo zrnitá vnútorná vrstva efektívne zachytáva vzduch a poskytuje vynikajúci pomer tepla k hmotnosti. Obe vrstvy týchto látok sú upravené pre maximálnu odolnosť bez žmolkovania. Materiál si zachováva svoje termoizolačné schopnosti a pôvodný vzhľad i po častom používaní a praní.

Vzhľadom k tomu, že Polartec® Wind Pro® nemá laminovaný povrch, je vysoko priedušný, zachováva 85% priedušnosti tradičného fleecovového materiálu, takže chráni pred prehriatím.

Technické parametre

  • 4x lepšia ochrana pred vetrom oproti tradičnému fleecovému materiálu
  • Teplo bez pridania na hmotnosti
  • Vysoká priedušnosť
  • Vodoodpudivý
  • Odolný
  • Možno prať v práčke

 

Zatiaľ čo tradičný fleecový materiál vietor ľahko prefúkne, Polartec® Wind Pro® poskytuje 4x lepšiu ochranu so zachovaním priedušnosti.
Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa