Ako prať výrobky od Woolpower?


Tu si môžete prečítať pokyny na pranie a údržbu od výrobcu Woolpower. Odporúčame pred praním vždy pozrieť visačky s návodom na údržbu odevu.

Vlna nepáchne

Schopnosť vlneného vlákna absorbovať a neutralizovať zápach je oveľa lepší ako u ostatných textilných materiálov. Vďaka svojej chemickej štruktúre, môže vlna neutralizovať telesné látky, ktoré vytvárajú nepríjemný zápach. Toto je výraznou výhodou vtedy, keď je obmedzená prístupnosť práčky.

 

Pranie pri 60°C

Woolpower odevy možno prať v práčke pri 60°C a tiež sušiť v sušičke pri strednej teplote. Ide o požiadavku od švédskej a nórskej armády a niekoľkých veľkých priemyselných klientov. Vlhké podmienky podporujú rast baktérií pri teplotách medzi 20°C a 40°C a niektoré pôdne baktérie sa nezničia, pokým nie je bielizeň vypraná pri teplote 60 °C. V prípade, že stredné vrstvy oblečenia z Ullfrotté Originál sa perú pri 40°C, je to často postačujúce, pretože sa nenosia priamo na tele a neabsorbujú toľko nečistôt z pokožky.

 

Užitočné tipy:

Pri všetkých odevoch by sa mali spolu prať podobné farby, pretože môžu púšťať počas prvých niekoľkých praní. Pri praní odevu vyrobeného z vlny, môžete použiť pracie prostriedky na mydlovej báze, obyčajné pracie prostriedky alebo aj nepoužiť žiadny prací prostriedok. Avivážne prostriedky môžu byť taktiež použité. Oblečenie z Ullfrotté Originál je možné sušiť v sušičke, ale príliš silné teplo by mohlo poškodiť vlákna.

Odev sa veľmi nezráža, ale o trochu sa zmenší a vzhľadom k svojej flexibilite sa pohodlne prispôsobí telu.

Pranie odevu prevráteného naruby pomôže zvýšiť životnosť výrobku.


(Tento text je prebratý z web stránky výrobcu a jeho preklad je chránený autorským zákonom)

 
Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa