LYO Food Boloňské cestoviny

LYO Food Boloňské cestoviny

LYO Food Boloňské cestoviny

Viac detailov

LY00018
Nový produkt

8,79 €s DPH

Produkt s požadovanými parametrami dočasne nie je na sklade, kontaktujte nás pre viac info.

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

LYO Food Boloňské cestoviny - expedičné jedlo vyrobené procesom zmrazovania, tak aby si zachovalo cenný obsah vitamínov, minerálov a vlákniny. Čistý prírodný produkt bez pridania konzervačných látok, umelých potravinárskych prísad, farbív či zvýrazňovačov chuti. Skutočná chuť domáceho jedla. Presvedčte sa sami.

Zloženie:

cestoviny Penne (obsahuje lepok*) 47%, mleté mäso (hovädzie a bravčové) 15%, paradajky 15%, mrkva, 5%, cibuľa 5%, paradajkový pretlak 2%, zelerové paličky*, cesnak, rozmarín, šalvia, pšeničná múka (obsahuje lepok*), slnečnicový olej, cukor, soľ, čierne korenie

*alergén

 

Váha balenia: 128g

Váha hotového jedla: 500g

Nutričné hodnoty:

Nutričné hodnotyna 100gna porciu 500gna porciu 370g
Kalórie1670 kJ/ 396 kcal2138kJ/ 507 kcal1653 kJ/ 392 kcal
Bielkoviny24,8 g31,7 g24,6 g
Sacharidy53,4 g68,4 g52,9 g
Tuky7,9 g10,1 g7,8 g

Prečo sú jedlá LYO Food tak výnimočné?

 

100% prírodné suroviny

Na výrobu jedál sú použité len 100% prírodné a čerstvé suroviny. Nie sú pridané žiadne konzervačné látky, umelé potravinárske prísady, farbivá alebo zvýrazňovače chuti. Dokonca väčšina bylín je pestovaná na vlastných poliach, aby bola chuť LYO jedál tak výnimočná.

 

Skutočná chuť domáceho jedla

Výrobca venuje pozornosť nielen procesu lyofilizácie, ale aj spôsobu prípravy svojich jedál. Na rozdiel od ostatných výrobcov lyofilizovaného jedla, ktorí miešajú prísady potom, čo boli varené samostatne LYO vyberá len kvalitné suroviny a každé jedlo vždy varí pred lyofilizáciou. To zaisťuje skutočnú, sviežu chuť, ktorá robí jedlá LYO EXPEDITION tak výnimočné.

 

Orginálny tvar a veľkosť výrobku

Proces lyofilizácie umožňuje zachovanie pôvodnej formy a veľkosti všetkých zložiek. Túto výhodu výrobca využil a pokrájal všetky kúsky na dostatočne malé, tak aby sa celé vošli do úst. V dôsledku toho tieto jedlá nielen chutia ako domáce jedlá, ale tiež tak vyzerajú.

 

Vysoká nutričná hodnota

Lyofilizované jedlo má veľmi vysoký počet kalórií. Okrem toho si zachováva všetky prírodné vitamíny a minerály. Konzumácia tohto jedla ti umožňuje podávať dlhotrvajúci špičkový fyzický výkon.

 

Nízka hmotnosť

V priebehu procesu lyofilizácie  sa odstráni 98% obsahu vlhkosti, čo má za následok výrazne nižšiu hmotnosť, preto majú tieto jedlá minimálnu váhu a sú zabalené v kompaktnom balení.

 

Dlhá životnosť

LYO EXPEDITION jedlá môžu byť skladované po dlhú dobu. Keďže obsah vody sa odstráni v priebehu procesu lyofilizácie, mikroorganizmy a enzýmové procesy sú inhibované. Každé vrecko je hermeticky uzavreté a obsahuje absorbér kyslíka.

 

Vysoké bezpečnostné štandardy

Pre ubezpečenie, LYO EXPEDITION jedlá sú bezpečné v každom aspekte a sú kontrolované dvakrát v laboratóriu. Prvýkrát po uvarení a druhýkrát po procese lyofilizácie.

 

Ultraľahké a funkčné vrecká

LYO EXPEDITION vrecká bol navrhnuté tak, aby boli ľahké a zároveň umožňovali pohodlnú prípravu jedla.

 

Čo je to sušenie mrazom?

V prvom kroku celého procesu lyofilizácie je produkt zmrazený. Potom je okolitý tlak znížený ako vo vákuu. Zmrazená voda sublimuje priamo z pevnej fázy do plynnej fázy. Tento postup je tiež známy ako sušenie mrazom, vákuové sušenie, vymrazenie. Celý proces trvá 16 až 24 hodín v závislosti na veľkosti výrobku. Prostredníctvom dehydratácie jedlo stráca viac ako 90% zo svojej pôvodnej hmotnosti. Obsah vody sa zníži na 2%, čo inhibuje pôsobenie mikroorganizmov a enzýmov. V hermeticky uzavretom obale sa jedlo môže uchovávať pri izbovej teplote a bez chladenia po mnoho rokov.