Klymit Cush vankúšik

Klymit Cush vankúšik

Klymit Cush vankúšik

lifetime_outdorline.png

Viac detailov

KL00008
Nový produkt

19,95 €s DPH

Produkt s požadovanými parametrami dočasne nie je na sklade, kontaktujte nás pre viac info.

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Klymit Cush vankúšik - je na svete prvým prispôsobiteľným kempingovým vankúšikom a zároveň aj podložkou na sedenie. Túto šikovnú malú vecičku nafúknete jedným dychom, možete si nastaviť tvrdosť, hrúbku a rozmery prostredníctvom jedného skutočne univerzálneho dizajnu, ktorý zbalíte do dlane vašej ruky.

Vankúšik môžete v jednej vrstve omotať okolo hlavy, perfektne sedí vo vnútri kapucne spacáku, preložením napoly získate vyšší vankúš pod hlavu alebo ho môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek na pohodlné sedenie vonku. Vankúšik je pohodlný aj pre spáčov na boku, pretože vďaka premyslenej technológii netlačí na ucho pri spaní naboku.
Váha:
82 gRozmery: 74 cm x 23 cm x 3.81 cmNafúknutie: 1-2 vdychyZáruka: Doživotná   


POHODLNÝ

Pohodlné sedenie: Univerzálny dizajn vďaka ktorému je môžné ho použiť buď ako sedaciu podložku na ochranu pred studeným, mokrým či tvrdým povrchom alebo ako bedrovú opierku pokiaľ sedíte a cestujete dlhé dni v nepohodlných sedadlách.
Pohodlný spánok: Vankúš je tvarovaný tak, aby sa zmestil do vnútra kapucne spacáku, ergonomický dizajn minimalizuje tlakové body a vďaka dômyselnému riešeniu netlačí na ucho pri spaní na boku.
Nastaviteľná hrúbka a tlak: jednoducho zložíte vankúš na viac vrstiev, alebo vypustíte časť vzduchu čím viete prispôsobiť pevnosť svojím preferenciám.

ODOLNÝ
Odolný materiál: Ľahký 75D polyester zaisťuje vynikajúcu odolnosť voči roztrhnutiu, prepichnutiu a odolnosť voči oderu.
Úložný vak: vankúšik sa presne vojde do vnútra úložného vrecka a pomôže udržať ho v kompaktnom tvare, keď ho práve nepoužívate a v batohu Vám zeberie minimum miesta.

ĽAHKÝ
Ľahký a spratný: Jednoducho ho vezmete kamkoľvek - váži iba 82 gramov a po zbalení dosahuje veľkosť peňaženky s rozmermi 11.43 cm x 8.89 cm x 2.54 cm.


Prečítaj si recenzie na Klymit Cush vankúšik na stránke výrobcu. Klikni sem.