Klymit Inertia X Frame karimatka

Klymit Inertia X Frame karimatka

Klymit Inertia X Frame karimatka - všeobecne uznávaná karimatka Inertia X Frame je vyrobená použitím technológie „Loft Pocket” a minimalistického  anatomického mapovania tela „Anatomical Body Mapping”, čo zvyšuje jej komfort a zároveň je aj najľahšou karimatkou v plnej dĺžke na trhu.

lifetime_outdorline.png

Viac detailov

KL00004
Nový produkt

90,95 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
Klymit Inertia X Frame karimatka - viacnásobne ocenená karimatka Inertia X-Frame je na svete najľahšou, najkompaktnejšou a technicky najpokročilejšou dostupnou karimatkou v plnej dĺžke.
Pri jej návrhu dizajnéri použili technológiu anatomického mapovania tela („Anatomical Body Mapping”), ktorou podporili všetky kľúčové tlakové zóny tela a odstránili miesta, ktoré telo nepodopierajú za účelom zníženia hmotnosti a objemu karimatky po zbalení. Je ideálna pre 3-sezónne použitie, je možné ju zrolovať na veľkosť plechovky Coca-Coly a na jej nafúknutie Vám stačí pár vdychov. Avšak použitím pumpy na nafúknutie karimatky dosiahnete maximálny tlak a väčšiu pevnosť ako pri bežnom nafúkaní ústami. Vyrobená z odolného ripstop 30d Polyesteru a v spodnej časti pevnejšieho 75d Polyesteru je jednou z najpevnejších karimatiek na trhu.
Vyrezané dierované časti v karimatke nielenže znížujú objem a hmotnosť karimatky, ale sú základom čoskoro patentovanej technológie Loft Pocket. Či použijete karimatku dovnútra spacáku alebo pod spacák, technológia “Loft Pocket” umožní izoláciu spodnej časti spacieho vaku a udrží tak loft spacáku a teplo pod vašim telom, kde by za normálnych okolností bol spacák stlačený a neužitočný. Táto technológia taktiež napomáha priedušnosti. Jednoducho povedané, môžete spať v akýchkoľvek podmienkach, pre ktoré je spací vak určený a na akejkoľvek karimatke s technológiou Loft Pocket.


Váha: 258 g / 9.1 oz

 

Materiál: 30D Polyester vrchná časť / 75D Polyester spodná časť

 

Characteristika:

  • Typ: Nafukovacia
  • R-Hodnota: technológia „Loft pockets“
  • Nafúknutie: 3-5 vdychov
  • Obsahuje: úložné vrecko, sadu na opravu, pumpu
  • Záruka: Doživotná

 

Rozmery:

  • Rozmery nafúknutej karimatky: 182.8 cm x 45.7.cm x 3.81 cm
  • Rozmery zbalenej karimatky: 7.62 cm x 15.2 cm

 

Prečítaj si recenzie na Inertia X Frame na stránke výrobcu. Klikni sem.

 

Video:


 

Technológia Loft Pocket

Je to unikátna technológia, ktorá umožňuje spacáku naplno využiť jeho loft tým, že spacák prirodzene vyplní prázdne otvory v konštrukcii karimatky čím sa využijú jeho izolačné vlastnosti aj zospodu. Dochádza k lepšej akumulácii telesného tepla, zabráni sa jeho unikaniu, zachováva sa priedušnosť a celkovo zvyšuje komfort spacáku. Čítaj viac...Technológia Mapovania tela

Klymit karimatky sú revolučné v tom, že odrážajú anatómiu ľudského tela. Povrch karimatiek je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval väčší komfort a lepší spánok, či budete spať na chrbte, naboku, alebo na bruchu. Čítaj viac...

 

Vlastné dotlakovanie

Použitím Klymit pumpičky, ktorá sa dodáva v balení spolu s karimatkou si môžete karimatku dofúknuť a prispôsobiť tvrdosť karimatky podľa svojich predstáv. Stačí k tomu pár rýchlych stlačení gumovej pumpičky. Zvoľte si podľa Vašich osobných preferencií od mäkkej po tvrdú, aby sa Vám v noci príjemne spalo.