Klymit Inertia X-Lite karimatka

Klymit Inertia X-Lite karimatka

Klymit Inertia X-Lite karimatka - ľahšia, kompaktnejšia, odolnejšia a pohodlnejšia. Karimatka Inertia X-Lite je najľahšou a technicky najpokročilejšou karimatkou 3/4 dĺžky na trhu.lifetime_outdorline.png

Viac detailov

KL00006
Nový produkt

80,95 €s DPH

Produkt s požadovanými parametrami dočasne nie je na sklade, kontaktujte nás pre viac info.

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Klymit Inertia X-Lite karimatka

Neuveríte vlastným očiam, s váhou 173g je Inertia X-Lite najľahšou, najkompaktnejšou a technicky najvyspelejšou karimatkou 3/4 dĺžky na svete.

Navrhnutá s použitím technológie anatomického mapovanie tela “Body Mapping” vám poskytne podporu a pohodlie tam kde je to potrebné. Túto karimatku dokážete zrolovať na veľkosť menšiu ako banán a odložiť do batoha, a na jej nafúkanie Vám stačia 2 výdychy.

 

Ponúka možnosť použitia pumpy na dofúknutie karimatky a dosiahnutie maximálneho tlaku a väčšej pevnosti karimatky ako pri bežnom nafúkaní ústami.

Vyrezané dierované časti v karimatke nielenže znižujú objem a hmotnosť karimatky, ale sú základom čoskoro patentovanej technológie Loft Pocket. Táto technológia umožňuje izoláciu spodnej časti spacieho vaku a udrží tak loft spacáku a teplo pod vašim telom, kde by za normálnych okolností bol spacák stlačený a neužitočný. Táto technológia taktiež napomáha priedušnosti. Vyrobená z odolného ripstop 30d Polyesteru a v spodnej časti pevnejšieho 75d Polyesteru je jednou z najpevnejších karimatiek na trhu.Váha:
173 g / 6.1 oz

Materiál: 30D Polyester Top / 75D Polyester Bottom

Charakteristika:

  • Typ: Nafukovacia
  • R-Hodnota: technológia „Loft pockets“
  • Nafúknutie: 2-4 nádychov
  • Obsahuje: úložné vrecko, sadu na opravu, pumpu
  • Záruka: Doživotná

Rozmery:

  • Rozmery nafúknutej karimatky: 107 cm x 46 cm x 4 cm
  • Rozmery zbalenej karimatky: 6.4 cm x 14 cm

Prečítaj si recenzie na Inertia X-Lite na stránke výrobcu. Klikni sem.

Technológia Loft Pocket

Je to unikátna technológia, ktorá umožňuje spacáku naplno využiť jeho loft tým, že spacák prirodzene vyplní prázdne otvory v konštrukcii karimatky čím sa využijú jeho izolačné vlastnosti aj zospodu. Dochádza k lepšej akumulácii telesného tepla, zabráni sa jeho unikaniu, zachováva sa priedušnosť a celkovo zvyšuje komfort spacáku. Čítaj viac...

Technológia Mapovania tela

Klymit karimatky sú revolučné v tom, že odrážajú anatómiu ľudského tela. Povrch karimatiek je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval väčší komfort a lepší spánok, či budete spať na chrbte, naboku, alebo na bruchu. Čítaj viac...

 

Vlastné dotlakovanie

Použitím Klymit pumpičky, ktorá sa dodáva v balení spolu s karimatkou si môžete karimatku dofúknuť a prispôsobiť tvrdosť karimatky podľa svojich predstáv. Stačí k tomu pár rýchlych stlačení gumovej pumpičky. Zvoľte si podľa Vašich osobných preferencií od mäkkej po tvrdú, aby sa Vám v noci príjemne spalo.