Klymit Inertia XL karimatka

Klymit Inertia XL karimatka

Klymit Inertia XL karimatka je najľahšou, najkompaktnejšou a technicky pokročilou karimatkou v kategórii XL karimatiek.


lifetime_outdorline.png

Viac detailov

KL00005
Nový produkt

103,95 €s DPH

Produkt s požadovanými parametrami dočasne nie je na sklade, kontaktujte nás pre viac info.

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Klymit Inertia XL karimatka s komfortnými prvkami ako vstavaný vankúš a bočné lišty ponúka väčšiu plochu a komfort, takže pri kempovaní sa budete cítiť ako v bavlnke aj napriek jej ultraľahkej hmotnosti.

Rovnako ako jej príbuzná Inertia X Frame, je najľahšou, najkompaktnejšou a technicky pokročilou karimatkou v kategórii XL karimatiek.

Inertia XL ponúka väčšiu podporu, mapovanie tela a dokonca aj integrovaný vankúšik na hlavu.

Inertia XL sa vďaka neutrálnejšiemu dizajnu anatomického mapovania tela lepšie prispôsobí rôznym telesným proporciám a rozmerom. Inertia XL rovnako ako Inertia X Frame ponúka technológiu Loft Pocket  možnosť prispôsobiť si karimatku dotlakovaním na požadovanú pevnosť, nízku hmotnosť a kompaktnosť, a malý objem na nafúkanie. Je určená pre tých, ktorí hľadajú viac pohodlia a zároveň chcú ľahkú karimatku, ktorá po zbalení zaberie minimum miesta.
Váha:
476 g / 16.8 oz

Materiál: 75D Polyester

Charakteristika:

  • Typ: Nafukovacia
  • R-Hodnota: technológia „Loft pockets“
  • Nafúknutie: 5-7 vdychov
  • Obsahuje: úložné vrecko, sadu na opravu, pumpu
  • Záruka: Doživotná


Rozmery:

  • Rozmery nafúknutej karimatky: 198.1 cm x 63.5 cm x 3.81 cm
  • Rozmery zbalenej karimatky: 10.1 cm x 20.3 cmPrečítaj si recenzie na Inertia XL na stránke výrobcu. Klikni sem.Video

Technológia Loft Pocket

Je to unikátna technológia, ktorá umožňuje spacáku naplno využiť jeho loft tým, že spacák prirodzene vyplní prázdne otvory v konštrukcii karimatky čím sa využijú jeho izolačné vlastnosti aj zospodu. Dochádza k lepšej akumulácii telesného tepla, zabráni sa jeho unikaniu, zachováva sa priedušnosť a celkovo zvyšuje komfort spacáku. Čítaj viac...Technológia Mapovania tela

Klymit karimatky sú revolučné v tom, že odrážajú anatómiu ľudského tela. Povrch karimatiek je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval väčší komfort a lepší spánok, či budete spať na chrbte, naboku, alebo na bruchu. Čítaj viac...

 

Vlastné dotlakovanie

Použitím Klymit pumpičky, ktorá sa dodáva v balení spolu s karimatkou si môžete karimatku dofúknuť a prispôsobiť tvrdosť karimatky podľa svojich predstáv. Stačí k tomu pár rýchlych stlačení gumovej pumpičky. Zvoľte si podľa Vašich osobných preferencií od mäkkej po tvrdú, aby sa Vám v noci príjemne spalo.