loading spinner

KLYMIT Static V2 karimatka / model 2019

Nafukovacia | 3-sezónna | R-Value: 1.3 | Váha: 476g

Viac detailov

kl-static-v2
Nový produkt

70,83 €

12 ks
skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 70 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 70 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,05 €.


 
Detaily

Klymit Static V2 karimatka

Najpohodlnejšia karimatka na trhu, ideálna na turistiku s batohom. Karimatka Klymit Static V2  si pri svojej minimálnej váhe zároveň zachováva všetko pohodlie, ktoré si dobrodruhovia z celého sveta zamilovali. Je vybavená dynamickými bočnými lištami, poskytuje bezkonkurenčnú stabilitu a s patentovanou revolučnou technológiou "Body Mapping" s komorami v tvare písmena V kopíruje kontúry tela a podporuje prirodzenú anatómiu ľudského tela tak, ako žiadna iná karimatka. S váhou nižšou ako 0,5 kg a s minimálnymi rozmermi po zbalení Vám naďalej poskytne komfortný spánok. 
Static V2 je karimatka, ktorej len tak jednoducho nenájdete konkurenta, čo sa rozmerov, váhy, komfortu a jednoduchosti použitia týka.

Je vybavená novým "FLIP" ventilom s poistkou, ktorý sa ľahko používa a umožňuje rýchle nafúknutie a sfúknutie karimatky. Ventil je veľmi praktický na použitie, jednoduchým zatlačením sa prepína medzi režimom nafúknutia a sfúknutia karimatky.

VÁHA: 476 g

MATERIÁL: Polyester 75D spodná časť, 30D vrchná časť

TYP: Nafukovacia

R-HODNOTA: 1.3

NAFÚKNUTIE: 10-15 nádychov

OBSAHUJE: úložné vrecko, sadu na opravu

ZÁRUKA: Doživotná u výrobcu

CHARAKTERISTIKA

 • Vyvýšené V-komory vytvárajú pohodlné loftové vrecká, ktoré podporujú tlak dotykových bodov tela
 • Vzduchové kapsy maximalizujú loft a teplo
 • Bočné lišty proti skĺzavaniu z karimatky
 • Odolná tkanina 75D zo spodu karimatky, ľahká tkanina 30D príjemná na dotyk zvrchu karimatky
 • Nafúkanie je rýchle a jednoduché
 • Ventil kompatibilný s pumpou Rapid Air

ROZMERY

Rozmery nafúknutej karimatky: 183 cm x 59 cm x 6.5 cm
Rozmery zbalenej karimatky: 7.62 cm x 20.3 cmTECHNOLÓGIA MAPOVANIA TELA
 
Vlastnosti
Hmotnosť487 g
Záruka2 roky
VyrobenéTaiwan
 
KLYMIT TECHNOLÓGIAVýhody technológie Mapovania tela

 • Rozptyl vzduchu: Prirodzený rozptyl vzduchu zabraňuje jeho prúdeniu, vďaka čomu je nafukovacia karimatka pohodlnejšia, stabilnejšia a zabezpečuje lepšiu podporu.
 • Hlboké, tvarované zvary: Hlboké kvalitné zvary rôznej šírky sú tvarované tak, aby mapovali vaše telo. Výsledkom tejto technológie sú pohodlnejšie a odolnejšie karimatky vyrobené z ľahkého materiálu.
 • Termodynamická účinnosť: Teplo je distribuované cez kanály využívajúc vzduchové kapsy a zvary pre jeho efektívnejšie zachytenie a udržanie.
 • Nastavenie objemu: Objem vzduchu v karimatke je možné si prispôsobiť svojím požiadavkám, stačí len pár vdychov na jej nafúknutie, čo výrazne zvyšuje jej funkčnosť a šetrí váš čas, ktorý potrebujete na nafúknutie či sfúknutie a zbalenie karimatky.
 • Dynamická regulácia prietoku: Vzduch je rozptýlený do viacerých určených miest a smerov, a preto sú tieto karimatky pohodlnejšie, keď sa v spánku prevaľujete. Vzduch sa sústreďuje smerom k bočným lištám a ak sa pri spaní prevalíte bližšie k okraju karimatky, prirodzene vás to posunie späť do stredu a preto sa vám v noci nemôže stať, že skĺznete z karimatky.
 • Dynamický pohyb: “Efekt rybieho chvosta”  umožňuje karimatke, aby sa ohýbala a prispôsobovala Vášmu telu, keď spíte na boku, alebo keď sa v spánku prevaľujete.
 • Anatomická neutralita: Zabraňuje presunu vzduchu do dolnej časti karimatky. Výsledkom toho je, že keď ležíte na karimatke váha vášho trupu nespôsobí, že vaše nohy budú vo vyvýšenej polohe.


Peter

okt 4, 2015
5
(5/5
Je to už pár mesiacov čo expresne dofrčala perfektne zabalená, so všetkými náležitosťami.
Nešetrím ju... pohadzujem ju po šutroch, ihličí, konárikoch, pozalamujem ju do tvaru kresla a opriem o strom. Užila si už fakt dosť a drží!
Je to zatiaľ jediná karimatka, na ktorej som sa FAKT VYSPAL!
Moc to neizoluje, na zimu to nieje, ale to som vedel a váha/neváha, to, že zbalená je veľká asi ako plechovka piva a hlavne pohodlie, bolo pre mňa prednešie než R. V kombinácii s krátkym torzom Z lite, je z toho excelentná, pohodlná a teplá posteľ aj v mraze.
Je to premyslená vecička, dobrý materiál a Taiwanský pracujúci ma príjemne prekvapili. Som s ňou veľmi spokojný... aj s Outdoorline.sk - oceňujem najmä, že navzdory slovenskej účtovnej administratíve, poskytujete možnosť platby cez Paypal.
Vďaka!

 
Page: 1

Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa