Klymit Static V2 karimatka

Znížená cena
KL00002
Nový produkt

78,26 €s DPH

86,95 €s DPH

-10%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať viac ako 78 vernostné body. Váš košík potom bude obsahovať 78 vernostné body za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,17 €.


 
Detaily

Klymit Static V2 karimatka

Najpohodlnejšia karimatka na trhu je po inovácii ešte ľahšia. Ideálna na turistiku s batohom. Karimatka Klymit Static V2 z nového vylepšeného materiálu si pri svojej minimálnej váhe zároveň zachováva všetko pohodlie, ktoré si dobrodruhovia z celého sveta zamilovali. Je vybavená dynamickými bočnými lištami, poskytuje bezkonkurenčnú stabilitu a s patentovanou revolučnou technológiou “Body Mapping” s komorami v tvare písmena V kopíruje kontúry tela a podporuje prirodzenú anatómiu ľudského tela tak, ako žiadna iná karimatka. S váhou nižšou ako 0,5 kg a s minimálnymi rozmermi po zbalení Vám naďalej poskytne komfortný spánok. 
Static V2 je karimatka, ktorej len tak jednoducho nenájdete konkurenta, čo sa rozmerov, váhy, komfortu a jednoduchosti použitia týka.
Rovnako ako všetky ostatné Klymit karimatky je vybavená tlakovým ventilom s poistkou, ktorý sa ľahko používa a umožňuje rýchle nafúknutie a sfúknutie karimatky. Ventil je veľmi praktický na použitie, otvára sa potiahnutím a zatvára zatlačením a zaisťuje jednoduchým pootočením.
 

VÁHA: 463 g


MATERIÁL:
Polyester 75D spodná časť, 30D vrchná časť


CHARAKTERISTIKA

  • Typ: Nafukovacia
  • R-Hodnota: 1.3
  • Nafúknutie: 10-15 vdychov
  • Obsahuje: úložné vrecko, sadu na opravu
  • Záruka: Doživotná


ROZMERY

  • Rozmery nafúknutej karimatky: 183 cm x 59 cm x 6.5 cm
  • Rozmery zbalenej karimatky: 7.62 cm x 20.3 cmTECHNOLÓGIA MAPOVANIA TELA


Prečítaj si recenzie na
Static V2 na stránke výrobcu. Klikni sem.Peter

okt 4, 2015
5
(5/5
Je to už pár mesiacov čo expresne dofrčala perfektne zabalená, so všetkými náležitosťami.
Nešetrím ju... pohadzujem ju po šutroch, ihličí, konárikoch, pozalamujem ju do tvaru kresla a opriem o strom. Užila si už fakt dosť a drží!
Je to zatiaľ jediná karimatka, na ktorej som sa FAKT VYSPAL!
Moc to neizoluje, na zimu to nieje, ale to som vedel a váha/neváha, to, že zbalená je veľká asi ako plechovka piva a hlavne pohodlie, bolo pre mňa prednešie než R. V kombinácii s krátkym torzom Z lite, je z toho excelentná, pohodlná a teplá posteľ aj v mraze.
Je to premyslená vecička, dobrý materiál a Taiwanský pracujúci ma príjemne prekvapili. Som s ňou veľmi spokojný... aj s Outdoorline.sk - oceňujem najmä, že navzdory slovenskej účtovnej administratíve, poskytujete možnosť platby cez Paypal.
Vďaka!

 
Page: 1

Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa