Multimat Superlite Air

Znížená cena
Nový produkt

58,05 €s DPH

64,50 €s DPH

-10%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 58 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 58 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,87 €.


 
Detaily
Multimat Superlite Air - nie je len extra ľahkou nafukovaciou karimatkou - je to jedna z najľahších karimatiek. Je navrhnutá na turistiku naľahko, kde sa počíta každý ušetrený gram na váhe Vášho vybavenia.
Napriek svojej minimálnej váhe Vám poskytne pohodlie, ktoré potrebujete v každom ročnom období - na jar, jeseň či v zime. Ako už názov napovedá, táto karimatka je super ľahká - aj keď má štandardné rozmery váži neuveriteľných 330g a po zrolovaní meria len 24x8 cm. Sotva si všimnete, že ju máte so sebou, preto si vždy nezabudnite skontrolovať, č ju aj naozaj máte zbalenú v batohu, predtým, než sa vydáte na cestu. 
Použitím špeciálneho materiálu vodeodolného rip-stop nylonu sa dosiahla úspora na hmotnosti a vďaka odolnosti tohto materiálu je použitý materiál tenký ale pevný a odolný zároveň. Výrobcovi sa podarilo dosiahnuť maximálnu vyváženosť medzi ľahkosťou a odolnosťou. Karimatka sa jednoducho a rýchlo nafukuje a veľmi rýchlo sfukuje cez dva ventily a je dodávaná v balení spolu so sadou na opravu, ktorá Vám poslúži v prípade núdzovej opravy.


MATERIÁL: ultraľahký 20D rip-stop nylon

VÁHA:
330g


CHARAKTERISTIKA

  • nafukovacia karimatka
  • Membrána TPU pre vzduchotesnosť
  • Ventil sa dá jednoducho uzamknúť po dofúknutí ústami
  • Dodávaná v úložnom vaku a spolu so sadou na opravu
  • Vodoodpudivá úprava vonkajšieho materiálu
  • Tepelná tolerancia použitých materiálov: -20°C to +50°CŠPECIFIKÁCIA

  • Veľkosť: 1830x490x70mm (nafúknutá) (L)
  • Tepelný koeficient: 1.6 (tog value)* 0,9 (R value)
  • Rozmery po zbalení: 240x60mm
  • Sezóna: 3*Rozsah Multimat penových a samonafukovacích karimatiek bol nezávisle testovaný v súlade s BS 4745:1990 / ISO 5085-1:1989.  Čím vyššia je hodnota tepelného koeficientu, tým má karimatka väčší tepelný odpor, ktorý zvyšuje teplo a pohodlie užívateľa. Multimat udáva tepelný koeficient svojich karimatiek ako Tog hodnoty. Pre porovnanie: Tog Value = R-Value (m²K/W) x 10
Recenzia od Keitha Fosketta:

"Táto karimatka obrátila turistický priemysel na hlavu. Odpútala pozornosť od konkurencie  vynikajúcou kombináciou ultra ľahkej hmotnosti, kompaktnosti, veľkou odolnosťou a najvyšším komfortom. Tu naozaj nie je dôvod kupovať inú karimatku."


Recenzia od Carla Houltona
:

"Je to  fantastická karimatka na  turistiku s batohom, veľmi ľahká a po zložení dosahuje veľkosť grapefruitu. Extrémne pohodlná s dobrými tepelnými vlastnosťami, aj keď som ju k dnešnému dňu použil zatial iba počas troch sezón. Mám aj niekoľko ďalších karimatiek vrátane Thermarest ProLite 4, ale Multimat Superlite zvyčajne skončí v mojom batohu kvôli hmotnosti, výkonu a veľkosti balenia. Úžasný kúsok výbavenia."

 
Vlastnosti
Výška 1830mm
Šírka 490mm
Hĺbka 70mm
Hmotnosť 330g

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa