loading spinner

LAWSON EQUIPMENT lopatka

LE00009
Nový produkt

12,50 €

5 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 12 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 12 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,18 €.


 
Detaily

Lawson Equipment lopatka - nie je síce najľahšou lopatkou na trhu, ale je veľmi pevná, odolná a predsa ľahká, spoľahlivá a funguje tak dobre, že podľa výrobcu Lawson sa s ňou môžete prekopať k protinožcom či vykopať kosti dinosaurov.

Lopatka je vyrobená z najpevnejšej hliníkovej zliatiny (Aerospace Grade 7075 T-6 Aluminum), ktorá sa bežne používa na výrobu lietadiel, horolezeckého vybavenia, komponentov pre bicykle a mnohých vojenských zbraní.

Lawson lopatka je tak odolná, že sa s kľudom môžete na ňu postaviť a pomôcť si tak vyhĺbiť veľkú jamu, čo pri iných takýchto lopatkách nehrozí. Výrobca používa hrubší materiál v porovnaní s inými výrobcami ultraľahkých lopatiek na trhu, takže Lawson lopatky sú mimoriadne odolné. Okraje čepele sa jemne stenšujú, ale vôbec nie sú ostré. Tento tenší profil čepele napomáha kopaniu v tvrdej zemine, či v prerezávaní malých koreňov.

Plast, hliník alebo titán? Nie ste si istý, ktorá lopatka je pre vás najlepšia? Podľa nás hliníková pre najlepší pomer ceny a hmotnosti. Vo všeobecnosti kovové lopatky fungujú lepšie ako plastové, ktoré sú síce lacné, ale nemajú dlhú životnosť, zlomia sa či prasknú a vy musíte kupovať ďalšiu. Takéto kovové lopatky vydržia tak dlho, že ich môžete odovzdať svojim vnúčatám a aj po mnohých použitiach budú vyzerať ako nové.


MATERIÁL: Aluminum Aerospace Grade 7075 T-6

VÁHA: 37 g

VEĽKOSŤ: 20cm dlhá x 6cm široká

DĹŽKA RUKOVÄTE: 10cm   

DĹŽKA ČEPELE: 10cm Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (27):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa