EuroSchirm Swing liteflex detský dáždnik


EuroSchirm Swing liteflex detský dáždnik - jedinečný dáždnik svojho druhu pre deti, ľahký, pevný a bezpečný s reflexnými prvkami.


logo_mini.jpg

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

25,42 €s DPH

29,90 €s DPH

-15%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní


Zakúpením tohto produktu získate 25 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude obsahovať 25 vernostných bodov , ktoré možu byť zamenené za zľavový kupón v hodnote 0,38 €.


 
Detaily
EuroSchirm Swing liteflex detský dáždnik - jedinečný dáždnik svojho druhu pre deti, ľahký, pevný a bezpečný s reflexnými prvkami.
Napriek svojej neuveriteľne nízkej hmotnosti je extrémne odolný a takmer nerozbitný. Dáždnik vyniká dokonalým spracovaním z najnovších materiálov. Najnižšia váha a vysoká životnosť boli hlavnými požiadavkami pri vývoji tohto jedinečného trekkingového dáždnika.
Konštrukcia:
Konštrukcia je vyrobená zo sklených vláken vysokej hustoty, najľahšia rukoväť so špeciálnou povrchovou úpravou, vysoko flexibilná a takmer nerozbitná. Zdokonalený bezpečnostný bežec.

Rukoväť:
Je vyrobená z ľahkej a kvalitnej EVA peny vysokej hustoty s drážkami, ktoré zaisťujú pohodlné držanie a pocit sucha na rukoväti aj keď je mokrá.

Poťah:
Vyrobený zo 100% polyester tkaniny, ľahkej ako vánok. Odolný roztrhnutiu s Teflon® úpravou pre vysokú vodeodolnosť.
Dáždnik je dodávaný v ochrannom púzdre, ktoré je vyrobené z protišmykovej textílie so sieťovanými vetracími panelmi po bokoch, púzdro sa dá jednoducho zložiť a je taktiež veľmi ľahké.
Swing Liteflex - váš verný spoločník za všetkých poveternostných podmienok bez pridania na hmotnosti.Rodinná firma EBERHARD GOBEL GMBH + CO KG vyvíja a vyrába výnimočné dáždniky, ktoré odrážajú najvyššiu nemeckú kvalitu už viac ako 90 rokov.


Trekkingové dáždniky
- ľahké a zároveň odolné, sú ideálnym doplnkom moderného outdoorového vybavenia do dažďa. Výhodou použitia dáždnika pri outdoorových aktivitách je, že nezadržiava teplo, takže sa pri pohybe v daždi nepotíte.


Žiadne hodnotenia


Len registrovaný užívatelia môžu pridat hodnotenie Prihlásenie