Hyperlite Mountain Gear POD - Malý (6,8L)

Nový produkt

50,00 €s DPH

22 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 50 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 50 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,75 €.


 
Detaily

Hyperlite Mountain Gear POD - Malý

HMG je výrobca, ktorý dizajn svojich produktov postavil na minimalizme, či už ide o váhu alebo minimalistický dizajn. Pri návrhu tejto úložnej kapsy však zašli ešte ďalej. Vďaka premyslenému tvaru poloblúka efektívne využiješ každý jeden voľný centimeter v batohu. Už žiadne miesto nezostane voľné a nevyužité. Už žiadne neforemné úložné vaky, ktoré si s námahou tlačili do batoha, vyberali a neustále v nich niečo hľadali. HMG Pods sú dokonalým riešením na uloženie jedla či inej výbavy. Nevážia takmer nič a sú vyrobené zo 100% vodeodolného materálu Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben Fiber) s použitím vodeodolných zipsov. Poskytujú dokonalú ochranu vybavenia pred vlhkosťou. Predávajú sa v dvoch veľkostiach.
MATERIÁL

DCF11 Dyneema® Composite (predtým Cuben Fiber)CHARAKTERISTIKA

 • Vodeodolný zips YKK
 • Tiahlo na zips umožňujú jednoduché otváranie / zatváranie
 • Menovka na označenie obsahu balíčka
 • Lepené švy na zabezpečenie vodeodolnosti
 • Navrhnuté tak, aby dokonale vyplnili vnútro batohov Hyperlite Mountain GearMALÝ POD 2400  /  3400 (Pre 40-55L batohy)

Váha: 34g

Objem: 6,8L

Rozmery: 16.5cm x 33cm x 11.4cmVEĽKÝ POD 4400 (Pre 70L batohy)

Váha: 37g 

Objem: 8,5L

Rozmery: 22cm x 36cm x 11.4cm

“Hľadal som lepší a efektívnejší spôsob ako na viac dní uložiť jedlo v batohu," vysvetľuje   Mike St. Pierre, zakladateľ HMG. “Mám rád a používam naše úložné vrecká CF8 and CF11, ale zistil som, že uložiť do nich jedlo na 10 dní nie je práve najlepšie riešenie a keď som sa aj o to snažil, mal som v batohu hromadu neforemných sáčkov. Takto som prišiel o cca 10-13 litrov. Takže toto ma nakoplo k tomu, aby sme vytvorili niečo, čo zodpovedá vnútornému priestoru v batohu. Keď som to pochopil, dokázal som dostať všetko to, čo som predtým nosil v 55 l batohu do 40 l len tým, že som to inak usporiadal a rozložil.”


Poloblúkový tvar úložnej kapsičky umožňuje rýchlo a ľahko nájsť desiatu či iné jedlo keď ho potrebujete, už viac nemusíte vyhadzovať von celý obsah úložného vrecka, keď niečo hľadáte.  


"Je to naozaj pohodlné jednoducho odzipsovať kapsu a vybrať si z nej iba to, čo práve potrebujem k jedlu," vysvetľuje Mike. “Už viac nemusím hľadať naslepo v každom vrecku, aby som našiel to čo potrebujem.” V podstate kapsa funguje ako tradičné veko na batohu, do ktorého ste zvyknutí uložiť všetko, čo budete počas dňa potrebovať, mapu, čelovku, prvú pomoc, či náhradné baterky. “Takto sa pohodlne dostanete k týmto najčastejšie používaným veciam počas dňa, pretože ich máte pokope uložené navrchu v batohu v kapse na zips.”

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (23):

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 75€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 75€ cez Slov. poštu a cez DPD od 150€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa