HMG úložné vrecko DCF11 Cuben – Malé

HMG úložné vrecko DCF11 Cuben – Malé

Hyperlite Mountain Gear úložné vrecko DCF11 Cuben –  Malé

Viac detailov

HMG00008
Nový produkt

23,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Hyperlite Mountain Gear úložné vrecko DCF11 Cuben –  Malé

Ultraľahké, ale napriek tomu odolné úložné vrecká DCF11 by mali byť dôležitou súčasťou každého cestovateľa či turistu, pretože poskytujú lepšiu organizáciu vecí v batohu. Sú vyrobené zo 100% vodeodolného materiálu Dyneema® (predtým zvaný Cuben) a pomôžu Vám nielen lepšie si utriediť veci v batohu, ale pretože sú aj vodeodolné ochránia vaše veci pred vlhkosťou i v nepriaznivom počasí.
Skvelé pre zatriedenie osobných vecí ako sú toaletné potreby, platobné karty, hotovosť, alebo aj na uloženie stanových kolíkov. Tieto úložné vrecká sú vyrobené z odolnejšieho tmavého materiálu DCF11 Dyneema®. Uzatvárateľné s 1,4 mm Spectra šnúrkou a s mini brzdičkou na stiahnutie. Toto malé úložné vrecko poskytuje extra ochranu pre vaše vybavenie.


Materiál: 100% vodeodolný materiál DCF11 Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben)

Váha: 11 g

Objem: 1,7l

Rozmery: 20,3 x 25,4 cm


Charakteristika

  • 100 % vodeodolné  (nie pri ponorení)
  • 1,4 mm Spectra šnúrka s mini brzdičkou na stiahnutieUltraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit a sú výborné na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.

DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.

DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.


Hand crafted in Maine, USA
Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...