HMG úložné vrecko CF8 Cuben – Veľké

HMG úložné vrecko DCF8 Cuben – Veľké

Hyperlite Mountain Gear úložné vrecko DCF8 Cuben – Veľké

Viac detailov

HMG00004
Nový produkt

27,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Hyperlite Mountain Gear úložné vrecko DCF8 Cuben – Veľké

Výrobca navrhol tieto úložné vrecká presne tak, aby maximálne spĺňali účel s dosiahnutím minimálnej hmotnosti. Sú kľúčom k dokonalej organizácii vybavenia pri všetkých outdoorových aktivitách (horolezectvo, turistika s batohom, pádlovanie, či lezenie v ľade).
Sú vyrobené zo 100% vodeodolného materiálu Dyneema® (predtým zvaný Cuben) a ponúkajú výnimočný nepremokavý systém pri použití s akýmkoľvek batohom (ale samozrejme najlepšie s jedným z ultraľahkých batohov od HMG :)). Ak sa chystáte von na trek s batohom a chcete oddeliť mokré veci od suchých, nosiť jedlo alebo uschovať svoje ďalšie oblečenie, tieto veľké úložné vrecká poslúžia veľmi dobre.Materiál: 100% vodeodolný materiál DCF8 Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben)

Váha: 10g

Objem: 4.4L

Rozmery: 25,4 x 35,6 cm


Charakteristika

  • 100 % vodeodolné  (nie pri ponorení)
  • Priehľadný materiál umožňuje vidieť, čo je vo vnútri vrecka
  • 1,4 mm Spectra šnúrka s brzdičkou na stiahnutie


Ultraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit a sú výborné na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.
DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.
DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.


Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...

Ručne vyrobené v Maine, USA