TLG Cuben lampáš

TLG Cuben lampáš

Trade Lite Gear ultraľahký lampáš z materiálu Cuben.

Viac detailov

TLG00002
Nový produkt

12,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

TLG Cuben lampáš

Najľahší lampáš na svete. Skvelý spôsob, ako si posvietiť v stane, pod tarpom či v hamake. Tento mini lampáš poskytuje dostatočné svetlo na čítanie alebo keď si potrebujete posvietiť v stane. Obal tvorí vrecúško vyrobené z odolného materiálu Cuben spolu s materiálom Dyneema X Grid v spodnej časti vrecúška, ktoré je stiahnuté šnúrkou Dyneema s mini brzdičkou. Vo vnútri sa nachádza hliníkové svietidlo a pomocou plastovej karabínky môžete lampášik zavesiť kamkoĺvek potrebujete. Lampáš váži neuveriteľných 8,8g.
Lampáš je možné použiť v dvoch režimoch podľa aktuálnej potreby. Režim pri stlačení svieti je výhodný na krátke posvietenie, keď potrebujete niečo v noci nájsť a režim so zapnutým prepínačom poskytuje stále svetlo pre dlhšie svietenie.
Lampáš funguje na dve malé štandardné baterky CR2016, ktoré je možné po vybití vymeniť. Batérie sú súčasťou balenia. Prosím používajte prepínač tak, že svietidlo vyberiete z obalu povolením šnúrky, pokiaľ ho budete používať cez tkaninu Cuben, môže sa tkanina časom šúchaním zničiť. Pre krátky režim stláčaním, nie je nutné svetidlo vyberať z obalu.

Tip: Po zatiahnutí šnúrkou, nafúknite obal ústami a tým docielite pekný tvar lampáša.


Materiál:
Cuben Fiber & Dyneema X Grid
Veľkosť: 8 x 3,5 cm2
Váha: 8,8gRučne vyrobené vo Veľkej Británii
greatbritain.jpg