TLG Cuben lampáš

TLG00002
Nový produkt

12,00 €s DPH

2 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 12 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 12 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,18 €.


 
Detaily

TLG Cuben lampáš

Najľahší lampáš na svete. Skvelý spôsob, ako si posvietiť v stane, pod tarpom či v hamake. Tento mini lampáš poskytuje dostatočné svetlo na čítanie alebo keď si potrebujete posvietiť v stane. Obal tvorí vrecúško vyrobené z odolného materiálu Cuben spolu s materiálom Dyneema X Grid v spodnej časti vrecúška, ktoré je stiahnuté šnúrkou Dyneema s mini brzdičkou. Vo vnútri sa nachádza hliníkové svietidlo a pomocou plastovej karabínky môžete lampášik zavesiť kamkoĺvek potrebujete. Lampáš váži neuveriteľných 8,8g.
Lampáš je možné použiť v dvoch režimoch podľa aktuálnej potreby. Režim pri stlačení svieti je výhodný na krátke posvietenie, keď potrebujete niečo v noci nájsť a režim so zapnutým prepínačom poskytuje stále svetlo pre dlhšie svietenie.
Lampáš funguje na dve malé štandardné baterky CR2016, ktoré je možné po vybití vymeniť. Batérie sú súčasťou balenia. Prosím používajte prepínač tak, že svietidlo vyberiete z obalu povolením šnúrky, pokiaľ ho budete používať cez tkaninu Cuben, môže sa tkanina časom šúchaním zničiť. Pre krátky režim stláčaním, nie je nutné svetidlo vyberať z obalu.

Tip: Po zatiahnutí šnúrkou, nafúknite obal ústami a tým docielite pekný tvar lampáša.


Materiál:
Cuben Fiber & Dyneema X Grid
Veľkosť: 8 x 3,5 cm2
Váha: 8,8gRučne vyrobené vo Veľkej Británii
greatbritain.jpg

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11):

  • Doprava zdarma
    Doprava zdarma
    doprava zdarma od 75€

    Doprava zdarma

    doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa