TLG Fusion Icarex úložné vrecko

TLG Fusion Icarex úložné vrecko

Tread Lite Gear Fusion Icarex - super-ultraľahké praktické úložné vrecko vyrobené z odolného materiálu Icarex a Dyneema X Grid.

Viac detailov

Nový produkt

11,50 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

TLG Fusion Icarex úložné vrecko

Toto vrecko je vyrobené použitím najlepších technických tkanín - polycarbonátu Icarex s ripstop úpravou a tkaninou Dyneema X Grid, ktorá tvorí spevnené dno sáčku. Toto spojenie materiálov je najlepším vyvážením odolnosti a celkovej nízkej hmotnosti.
Icarex je pevný ultraľahký materiál, ktorý zvyčajne používajú výrobcovia profesionálnych športových značiek. Je skvelou alternatívou Cuben tkaniny. Je podobný veľmi ľahkému materiálu z ktorého sa vyrábajú napr. plachetnice či padáky (tzv. spinnaker). Je mierne priesvitný, má pevnejšiu štruktúru a vyznačuje sa veľkou odolnosťou voči UV žiareniu. Obidva úložné vaky na kolíky majú 3D prevedenie so štvorcovým dnom.


Materiál: Icarex Ripstop & Dyneema X Grid


Veľkosť Štandard meria 21cm x 4,5cm2 a váži iba 4,2g a do vrecka sa zmestia kolíky s dĺžkou takmer 18cm. Objem úložného vrecka je dostatočne štedrý aj pre uloženie viacerých kolíkov, preto závisí od druhu kolíkov, koľko sa ich dnu vmestí.


Veľkosť: Štandard - 21cm x 4,5cm2

Váha: 4,2g


Veľkosť XL má rozmery 26,5 x 4,5cm2, váži iba 4,6g a do vrecka sa zmestia kolíky s dĺžkou až 25,4cm. Objem úložného vrecka je dostatočne štedrý aj pre uloženie viacerých kolíkov, preto závisí od druhu kolíkov, koľko sa ich dnu vmestí.


Veľkosť: XL - 26,5 x 4,5cm2

Váha: 4,6g


Ručne vyrobené vo Veľkej Británii
greatbritain.jpg