PEAK TO PLATEAU SET čiapka a nákrčník

Nový produkt

52,90 €s DPH

3 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 52 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 52 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,78 €.


 
Detaily

PEAK TO PLATEAU SET čiapka a nákrčník

Nezáleži na tom, či sa práve nachádzate na ceste do základného tábora, či lyžujete režúc čerstvý prašan alebo táboríte v zime s partiou kamarátov. Čiapka spolu s nákrčníkom vyrobená zo 100% vlny z jaka vás udrží v teple. Materiál je  neuveriteľne teplý, mäkký a pohodlný.


MATERIÁL: 100% vlna z jaka, jemná vlna 18 mikrónov.

Vo výrobkoch je použitá vlna vysokej kvality a jemnosti vlákien s hodnotou 18,5 mikrónu, vďaka čomu sú vlákna veľmi jemné a príjemné na dotyk. Z vlákien použitím najnovších technológií vznikol dokonalý materiál pre outdoorové oblečenie.

Vlna je eticky získavaná.
Výrobca vykupuje vlnené vlákna za férovú cenu priamo od komunity chovateľov jakov na tibetskej náhornej plošine a tým im poskytuje spoľahlivý zdroj príjmov na to, aby mohli pokračovať vo svojom jedinečnom spôsobe života. Cieľom výrobcu je okrem rozvíjania priemyslu z vlnou z jaka aj zachovanie trvaloudržateľného rozvoja životného prostredia, spoločnosti či hospodárstva.VÁHA

čipka: 55g
nákrčník: 57g


CHARAKTERISTIKA

 • Rebrované tkanie má vynikajúcu pružnosť
 • Farba: čierna
 • Veľkosť: jedna veľkosť
 • UnisexPREČO JE VLNA Z JAKA LEPŠIA AKO MERINO?


Vlna z jaka je až o 40% teplejšia ako merino, vďaka čomu je oblečenie z touto prímesou ľahšie a pohodlnejšie bez toho, žeby Vám bolo chladno a to aj v tých najextrémnejších zimných podmienkach.
Vlna z jaka je až o 65% priedušnejšia ako merino, čo znamená, že voda a pot sú transportované cez vlákien preč od tela a preto máte vždy pocit sucha.Vlna z jaka má prirodzene antibakteriálne schopnosti, neutralizuje negatívne účinky množenia baktérií a tým redukuje nepríjemné pachy, čo oceníte najmä pri viacdňových trekoch.Vlna z jaka má termoregulačné vlastnosti, pohlcuje a následne uvoľňuje vlhkosť a teplo a tým udržuje ideálnu mikroklímu vašej pokožky.
Vlna z jaka pohlcuje UV žiarenie a vytvára prirodzenú fyzikálnu a chemickú bariéru medzi vami a vonkajším prostredím.Vlna z yaka má schopnosť viesť preč elektrický náboj, takže máte pocit úplnej voľnosti a pohodlia.


Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4):

 • Guarantee
  Guarantee
  Spokojnosť zaručená

  Guarantee

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa