Darn Tough Double Cross ponožky ľahko polstrované (1756)

Darn Tough Double Cross ponožky ľahko polstrované (1756)

Darn Tough Double Cross ponožky ľahko polstrované (1756)


Bike_m.jpg       

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

18,00 €s DPH

20,00 €s DPH

-10%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
Darn Tough Double Cross ponožky ľahko polstrované (1756)
Ľahké, jemné, odolné. S týmito ľahkými ponožkami s polovičnou hmotnosťou vlnenej priadze v porovnaní s polstrovanými ponožkami a s dokonalým polstrovaním pozdĺž chodidla poľahky odvediete ten správny výkon. Bežci a cyklisti milujú ich prepracovaný technický dizajn, zatiaľčo vlna so 17,2 mikróna poskytuje maximálny komfort a pohodlie.
Bezšvová konštrukcia zabezpečuje hladký dizajn a zaručuje pohodlné nosenie bez nepríjemného skĺzavania či riasenia ponožky a bez odrenín či otlakov.
Sú vyrobené z jemnej merino vlny, sú rýchloschnúce a priedušné, vhodné do každého počasia, v lete chladia a v zime zahrejú. Ponožky odpudzujú baktérie a zápach, pretože merino vlna je prirodzene antimikrobiálna, čo príde vhod, keď potrebujete zostať v ponožkach dlhšie ako jeden den.
Bezšvová konštrukcia™

Výrobca použitím najnovšej generácie talianskych pletacích strojov je schopný pliesť ultra-ľahké ponožky s extrémne hustým tkaním a s nedetegovateľnými švami. Výsledkom sú kilometre bez otlakov a s pocitom blaženosti.

Doživotná záruka

 

Zloženie:

40% Merino vlna, 57% nylon, 3% Lycra® Spandex

 

Prečítaj si viac o ponožkách Darn Tough...

 

Vyrobené vo Vermonte, USA.

 
Vlastnosti
VyrobenéUSA
Merino40%
Nylon57%
Lycra® Spandex3%
 
Veľkostná tabuľka

Sizing Guide (Shoe Size)
darn tough size chart

 
Darn Tough záruka

How does Darn Tough unconditionally guarantee work at outdoorline.sk?

Darn Tough unconditionally guarantee their socks for life. If they’re not the most comfortable, durable, best fitting socks you’ve ever worn, you can return them for another pair. 
If socks you bought at outdoorline.sk turn out to be faulty we replace your broken socks and you don’t have to send one broken pair of socks to the Darn Tough USA.

Customers are responsible for all shipping costs for returning socks, but replacement socks requested in exchange for returned socks are shipped free of charge only within Slovakia country. Customers outside of Slovakia are responsible for all shipping-related costs. The best way how to proceed is to buy a new pair of socks and we will include replaced socks into your order. 

Darn Tough socks will last you so long and if you finally wear them out, they were worth every euro you paid for them and more and you won’t ask Darn Tough for another pair and choose to support them rather by buying a new pair of your Darn Tough socks.

Follow 3 simple steps:

  1. Click here to fill out the warranty form.
  2. Package up the full pair(s) of socks.
  3. Send the package to us. Customers are responsible for shipping-related costs outside of the Slovakia.


Send socks to:
Peter Kuchta - Outside
Povstania českého ľudu 18
040 22 Košice
Slovakia, Europe