Darn Tough horolezecké podkolienky extra polstrované (1440)

Darn Tough horolezecké podkolienky extra polstrované (1440)

Darn Tough horolezecké podkolienky extra polstrované


    lifetime-guarantee-product.png

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

25,07 €s DPH

29,50 €s DPH

-15%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Darn Tough horolezecké podkolienky extra polstrované

Sneh, dážď so snehom,či mrznúci dážď? Nemaj obavy. S týmito horolezeckými ponožkami sa jednoducho nemusíš dať na ústup. Konštrukcia pozostáva z extra pevných froté slučiek, ktoré chránia celú nohu a poskytujú maximálne teplo. Zatiaľ čo v ostatných ponožkách určených do extrémne chladného počasia sa budete cítiť ako v snehuliach, tieto majú aerodynamický technický tvar, ktorý drží krok s Vami aj v tom najhoršom počasí. Žiadne nepríjemné skĺzavanie či riasenie ponožky, žiadne otlaky. Sú vyrobené z jemnej merino vlny, sú rýchloschnúce a priedušné, vhodné do každého počasia, v lete chladia a v zime zahrejú. Ponožky odpudzujú baktérie a zápach, pretože merino vlna je prirodzene antimikrobiálna, čo príde vhod, keď potrebujete zostať v ponožkach dlhšie ako jeden den. 

Bezšvová konštrukcia™

Výrobca použitím najnovšej generácie talianskych pletacích strojov je schopný pliesť ultra-ľahké ponožky s extrémne hustým tkaním a s nedetegovateľnými švami. Výsledkom sú kilometre bez otlakov a s pocitom blaženosti.

 

Doživotná záruka

 

 

Zloženie:

 

 

77% Merino vlna, 19% Nylon, 4% Lycra® Spandex

 

 

Prečítaj si viac o ponožkách Darn Tough...

 

 

Vyrobené vo Vermonte, USA

 
Veľkostná tabuľka

Sizing Guide (Shoe Size)
darn tough size chart

 
Darn Tough záruka

How does Darn Tough unconditionally guarantee work at outdoorline.sk?

Darn Tough unconditionally guarantee their socks for life. If they’re not the most comfortable, durable, best fitting socks you’ve ever worn, you can return them for another pair. 
If socks you bought at outdoorline.sk turn out to be faulty we replace your broken socks and you don’t have to send one broken pair of socks to the Darn Tough USA.

Customers are responsible for all shipping costs for returning socks, but replacement socks requested in exchange for returned socks are shipped free of charge only within Slovakia country. Customers outside of Slovakia are responsible for all shipping-related costs. The best way how to proceed is to buy a new pair of socks and we will include replaced socks into your order. 

Darn Tough socks will last you so long and if you finally wear them out, they were worth every euro you paid for them and more and you won’t ask Darn Tough for another pair and choose to support them rather by buying a new pair of your Darn Tough socks.

Follow 3 simple steps:

  1. Click here to fill out the warranty form.
  2. Package up the full pair(s) of socks.
  3. Send the package to us. Customers are responsible for shipping-related costs outside of the Slovakia.


Send socks to:
Peter Kuchta - Outside
Povstania českého ľudu 18
040 22 Košice
Slovakia, Europe