Darn Tough Vertex Tab Ultra-Light ponožky (1767)

Darn Tough Vertex Tab Ultra-Light ponožky (1767)

Darn Tough Vertex Tab Ultra-Light ponožky


    

Viac detailov

Nový produkt

19,50 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily


Darn Tough Vertex Tab Ultra-Light ponožky (1767)

Hľadáte ultraľahké bežecké ponožky, ktoré ani nebudete cítiť na nohách? Tieto ponožky vážia iba 13 gramov a sú najľahšími ponožkami od Darn Tough. Napriek svojej ľahkosti sú zároveň neuveriteľne odolné a pohodlné. Bezšvová konštrukcia znižuje tvorbu odrenín a otlakov. Vďaka maximálnej hustote tkania sú tieto ponožky veľmi pohodlné s efektívnym dizajnom, aký nikde inde nenájdete. Žiadne nepríjemné skĺzavanie či riasenie ponožky, žiadne otlaky. Sú vyrobené z jemnej merino vlny, sú rýchloschnúce a priedušné, vhodné do každého počasia, v lete chladia a v zime zahrejú. Keďže merino vlna je prirodzene antimikrobiálna tak ponožky odpudzujú baktérie a zápach a tak Vaše nohy zostanú v pohodlí dlhé kilometre. Ponožky majú vzadu mierne vyvýšenú časť - pätku, aby sa lepšie obúvali a chránili členok pred otlakom.
Bezšvová konštrukcia

Výrobca použitím najnovšej generácie talianskych pletacích strojov je schopný pliesť ultra-ľahké ponožky s extrémne hustým tkaním a s nedetegovateľnými švami. Výsledkom sú kilometre bez otlakov a s pocitom blaženosti.

 

Doživotná zárukaZloženie:
41% Merino vlna, 53% Nylon, 6% Lycra® Spandex
Prečítaj si viac o ponožkách Darn Tough...Vyrobené vo Vermonte, USA. 

 
Vlastnosti
VyrobenéUSA
Merino41%
Nylon53%
Lycra® Spandex6%
 
Veľkostná tabuľka

Sizing Guide (Shoe Size)
darn tough size chart

 
Darn Tough záruka

How does Darn Tough unconditionally guarantee work at outdoorline.sk?

Darn Tough unconditionally guarantee their socks for life. If they’re not the most comfortable, durable, best fitting socks you’ve ever worn, you can return them for another pair. 
If socks you bought at outdoorline.sk turn out to be faulty we replace your broken socks and you don’t have to send one broken pair of socks to the Darn Tough USA.

Customers are responsible for all shipping costs for returning socks, but replacement socks requested in exchange for returned socks are shipped free of charge only within Slovakia country. Customers outside of Slovakia are responsible for all shipping-related costs. The best way how to proceed is to buy a new pair of socks and we will include replaced socks into your order. 

Darn Tough socks will last you so long and if you finally wear them out, they were worth every euro you paid for them and more and you won’t ask Darn Tough for another pair and choose to support them rather by buying a new pair of your Darn Tough socks.

Follow 3 simple steps:

  1. Click here to fill out the warranty form.
  2. Package up the full pair(s) of socks.
  3. Send the package to us. Customers are responsible for shipping-related costs outside of the Slovakia.


Send socks to:
Peter Kuchta - Outside
Povstania českého ľudu 18
040 22 Košice
Slovakia, Europe