Sawyer Select S1 cestovný filter na vodu

Znížená cena
SW00011
Nový produkt

71,92 €s DPH

89,90 €s DPH

1 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Za tento produkt nezískate žiadne vernostné body, pretože je v zľave.


 
Detaily
Sawyer Select S1 Filter sa hodí pre väčšinu turistických výletov a pobytov v prírode a na každodenné použitie. Filter S1 je odhadovaný na 1600 použití. Odstraňuje 99,99999% baktérií a 99,9999% prvokov a cýst, navyše redukuje chemické látky až na 0,5 častíc na miliardu a pesticídy na 0,01 častíc na miliardu.

S  penovými filtrami Sawyer S1, S2 a S3 si môžete vychutnať bezpečnú a čistú vodu kdekoľvek na svete. Bezpečne odstraňujú prakticky všetky nečistoty nachádzajúce sa v sladkej vode a súčastne zlepšujú jej chuť a vôňu. Všetky tri modely využívajú patentovanú penovú membránu v odolnej silikónovej fľaši spolu spolu s filtrom Sawyer s dutým vláknom s priemerom 0,1 mikrónov, ktorý zabezpečuje prístup k čistej vode kdekoľvek na svete, na vašich cestách alebo v prípade mimoriadnych situácií.

Technológia penovej adsorbcie, ktorá je použitá v týchto filtroch bola vyvinutá v spolupráci s firmou Foamulations LLC, aby bezpečne odstránila ťažké kovy, chemikálie, pesticídy a vírusy a zároveň zlepšila chuť a vôňu vody. Adsorpčná filtrácia je proces, pri ktorom molekuly priľnú k povrchu adsorbčnej penovej membrány. Tento vysoko pokročilý proces filtrácie a čistenia v kombinácii s filtrem Sawyer a filtračnou technológiou PointONE™ zabezpečí, že všetky častice a patogény nad 0,1 mikrónov sa odfiltrujú z vašej vody, vrátane baktérií, prvokov, cýst, nečistôt a sedimentov.

Systém S1 využívá patentovaný systém filtrácie známý u filtrov MINI SP128 alebo Squeeze SP129. Sawyer je tiež vývojárom filtračnej technológie PointONE™ s absolútnou veľkosťou pórov 0,1mikrónov, ktorá v Sawyer vodných filtroch zaručuje odfiltrovanie 99,99999% všetkých zdraviu škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvokov (giardia a cryptosporidium) a prekračuje tak veľmi prísné americké normy EPA a NSF. Filter využíva duté mikrovlákna, ktorých steny tvorí membrána s veľkosťou pórov max. 0,1 mikrónov.


AKÉ SÚ ROZDIELY MEDZI SYSTÉMAMI SAWYER S1, S2, S3?

Všetky 3 systémy od Sawyer znižujú množstvo chemikálií na 0,5 častíc na miliardu (čo je až 40x nižšia hodnota ako maximálna odporúčaná úroveň podľa normy EPA) a znižuje množstvo pesticídov na 0,01 častíc na miliardu (čo je až 400x nižšia hodnota ako maximálna úroveň podľa noriem EPA).

Systémy Sawyer S2 a Sawyer S3 zachádzajú ešte ďalej, čo sa týka filtrácie a čistia kontaminovanú vodu z podozrivých zdrojov:

 • Systém Sawyer S2 filtruje 99,99% vírusov.
 • Systém Sawyer S3 filtruje 99,99% vírusov a redukuje ťažké kovy, akými sú meď, arzén a ortuť a to na 0,5 častíc na miliardu (čo je až o 260x nižšie ako uvádzajú maximálne hodnoty EPA). 
NÁVOD NA POUŽITIE


FILTER SA JEDNODUCHO POUŽÍVA


Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11):

 • Guarantee
  Guarantee
  Spokojnosť zaručená

  Guarantee

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa