Darn Tough Hiker ¼ polstrované ponožky (1905)

Darn Tough Hiker ¼ polstrované ponožky (1905)

Darn Tough ¼ polstrované ponožky    


    lifetime-guarantee-product.png

Viac detailov

Nový produkt

20,50 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Darn Tough ¼ polstrované ponožky

Turisti, ktorí prešli stovky kilometrov počas diaľkového pochodu Appalachian trail už dlho spievali chvály na tieto odolné ponožky. Sú vyrobené tak, aby vydržali tie najhoršie podmienky, ktoré sa vonku môžu vyskytnúť.

Povestný technický dizajn s polstrovaním pozdĺž chodidla poskytuje pohodlie pri nosení bez zbytočného objemu a váhy navyše. Žiadne nepríjemné skĺzavanie či riasenie ponožky, žiadne otlaky. Sú vyrobené z jemnej merino vlny, sú rýchloschnúce a priedušné, vhodné do každého počasia, v lete chladia a v zime zahrejú. Ponožky odpudzujú baktérie a zápach, pretože merino vlna je prirodzene antimikrobiálna, čo príde vhod, keď potrebujete zostať v ponožkach dlhšie ako jeden den. 

Bezšvová konštrukcia™

Výrobca použitím najnovšej generácie talianskych pletacích strojov je schopný pliesť ultra-ľahké ponožky s extrémne hustým tkaním a s nedetegovateľnými švami. Výsledkom sú kilometre bez otlakov a s pocitom blaženosti.

Doživotná záruka

 

Zloženie:

65% Merino vlna, 31% Nylon, 4% Lycra® Spandex

 

Prečítaj si viac o ponožkách Darn Tough...

 

Vyrobené vo Vermonte, USA.


    Máme pre Vás riešenie! Darujte sebe alebo svojim blízkym najlepšie merino ponožky a zmeňte tak doterajší život Vašich nôh!

AKO NA TO?

Vyberte si darčekové balenie v procese Vašej objednávky, alebo nám to jednoducho dopíšte do poznámky. Pošleme Vám ponožky v darčekovom balení na Vami požadovanú adresu bez faktúry v balíku. Faktúru Vám samozrejme pošleme emailom :)


 
Veľkostná tabuľka

Sizing Guide (Shoe Size)
darn tough size chart