Darn Tough ultralight ponožky bez polstrovania (1437)

Darn Tough ultralight ponožky bez polstrovania (1437)

Darn Tough ultralight ponožky bez polstrovania


    

Viac detailov

Nový produkt

19,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Darn Tough ultralight ponožky bez polstrovania

Tieto ultra-light ponožky sú ideálne pre bežcov a cyklistov, ktorí si uvedomujú, že menej je viac. Bezšvová konštrukcia znižuje tvorbu odrenín a otlakov. Vďaka maximálnej hustote tkania sú tieto ponožky veľmi pohodlné s efektívnym dizajnom, aký nikde inde nenájdete. Žiadne nepríjemné skĺzavanie či riasenie ponožky, žiadne otlaky. Sú vyrobené z jemnej merino vlny, sú rýchloschnúce a priedušné, vhodné do každého počasia, v lete chladia a v zime zahrejú. Ponožky odpudzujú baktérie a zápach, pretože merino vlna je prirodzene antimikrobiálna, čo príde vhod, keď potrebujete zostať v ponožkach dlhšie ako jeden den.

Bezšvová konštrukcia

Výrobca použitím najnovšej generácie talianskych pletacích strojov je schopný pliesť ultra-ľahké ponožky s extrémne hustým tkaním a s nedetegovateľnými švami. Výsledkom sú kilometre bez otlakov a s pocitom blaženosti.

 

Doživotná záruka

Zloženie: 71% Merino vlna, 27% Nylon, 2% Lycra® Spandex


Prečítaj si viac o ponožkách Darn Tough...

Vyrobené vo Vermonte, USA. 

    Máme pre Vás riešenie! Darujte sebe alebo svojim blízkym najlepšie merino ponožky a zmeňte tak doterajší život Vašich nôh!

AKO NA TO?

Vyberte si darčekové balenie v procese Vašej objednávky, alebo nám to jednoducho dopíšte do poznámky. Pošleme Vám ponožky v darčekovom balení na Vami požadovanú adresu bez faktúry v balíku. Faktúru Vám samozrejme pošleme emailom :)


 
Veľkostná tabuľka

Sizing Guide (Shoe Size)
darn tough size chart