HMG úložné vrecko CF11 Cuben – Jumbo

HMG úložné vrecko CF11 Cuben – Jumbo

Hyperlite Mountain Gear úložné vrecko DCF11 Cuben – Jumbo

Viac detailov

HMG00012
Nový produkt

42,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
Hyperlite Mountain Gear úložné vrecko DCF11 Cuben – Jumbo
Ultraľahké, ale napriek tomu odolné úložné vrecká DCF11 by mali byť dôležitou súčasťou každého cestovateľa či turistu, pretože poskytujú lepšiu organizáciu vecí v batohu. Sú vyrobené zo 100% vodeodolného materiálu Dyneema® (predtým zvaný Cuben) a pomôžu Vám nielen lepšie si utriediť veci v batohu, ale pretože sú aj vodeodolné ochránia vaše veci pred vlhkosťou i v nepriaznivom počasí.  
Poskytuje veľký úložný priestor pre zimný spací vak alebo pre ukladanie ďalšej výbavy, či ako úložné vrecko na potraviny. Tieto úložné vrecká sú teraz dostupné z odolnejšieho tmavého materiálu DCF11 Dyneema® Composite, ktorý ponúka silnejšiu ochranu.  


Materiál: 100% vodeodolný materiál DCF11 Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben)

Váha: 23g

Objem: 12,3 l

Rozmery: 35,6 x 48,3 cm

Charakteristika

  • 100 % vodeodolné  (nie pri ponorení)
  • 1,4 mm Spectra šnúrka s brzdičkou na stiahnutieUltraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit a sú výborné na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.
DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.
DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.

Ručne vyrobené v Maine, USA

Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...
Napíšte Váš názor

HMG úložné vrecko CF11 Cuben – Jumbo

Hyperlite Mountain Gear úložné vrecko DCF11 Cuben – Jumbo

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.