EuroSchirm Dainty Travel dáždnik

EuroSchirm Dainty Travel dáždnik

EuroSchirm Dainty Travel dáždnik - malý, extra ľahký cestovný dáždnik.
Viac detailov

Nový produkt

35,90 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
EuroSchirm Dainty Travel dáždnik
Tento vysoko kvalitný dáždnik je tak malý a ľahký, ako je to len možné. Môžete ho nosiť v taške, či v batohu alebo pohodlne pripevniť na opasok alebo k svojmu batohu, aby ste ho vždy mali po ruke ako ochranu pred dažďom či UV žiarením a teplom.
Vysoko kvalitná konštrukcia vyrobená z hliníka a sklolaminátu. Všetky hliníkové časti sú odolné voči korózii. Ďalším dôvodom ľahkosti tohto dáždnika okrem konštrukcie je aj super ľahká polyesterová tkanina s Teflon® úpravou, ktorá zaručuje vysokú odolnosť voči vode. Dvojito prešité švy medzi panelmi pre ešte lepšiu odolnosť. ABS rukoväť je opatrená senosoft-povrchovou úpravou (bez obsahu latexu).
Dáždnik je dodávaný v nylonovom ochrannom púzdre so slučkou, ktorá umožňuje pripevniť dáždnik k batohu či opasku. Stane sa vaším stálym spoločníkom na cestách alebo voľnočasových aktivitách.


Euroshirm_Dainty_8.jpg   
    Váha:
195 g

    Farba: čierna, červená, tmavomodrá, strieborná s UV faktorom 50+

    Otváranie: manuálne

    Priemer: 86 cm

    Dĺžka: 49 cm


Novinkou je teraz v ponuke strieborný dáždnik s ochranným faktorom UV 50+ (TÜV certifikát), ktorý Vás ochráni nielen pred dažďom ale aj UV žiarením a môžete ho používať aj ako slnečník. Strieborný zvonka, čierny vo vnútri.


Rodinná firma EBERHARD GOBEL GMBH + CO KG vyvíja a vyrába výnimočné dáždniky, ktoré odrážajú najvyššiu nemeckú kvalitu už viac ako 90 rokov.