EuroSchirm Dainty Travel dáždnik

Znížená cena
Nový produkt

26,93 €s DPH

35,90 €s DPH

-25%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať viac ako 26 vernostné body. Váš košík potom bude obsahovať 26 vernostné body za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,39 €.


 
Detaily
EuroSchirm Dainty Travel dáždnik
Tento vysoko kvalitný dáždnik je tak malý a ľahký, ako je to len možné. Môžete ho nosiť v taške, či v batohu alebo pohodlne pripevniť na opasok alebo k svojmu batohu, aby ste ho vždy mali po ruke ako ochranu pred dažďom či UV žiarením a teplom.
Vysoko kvalitná konštrukcia vyrobená z hliníka a sklolaminátu. Všetky hliníkové časti sú odolné voči korózii. Ďalším dôvodom ľahkosti tohto dáždnika okrem konštrukcie je aj super ľahká polyesterová tkanina s Teflon® úpravou, ktorá zaručuje vysokú odolnosť voči vode. Dvojito prešité švy medzi panelmi pre ešte lepšiu odolnosť. ABS rukoväť je opatrená senosoft-povrchovou úpravou (bez obsahu latexu).
Dáždnik je dodávaný v nylonovom ochrannom púzdre so slučkou, ktorá umožňuje pripevniť dáždnik k batohu či opasku. Stane sa vaším stálym spoločníkom na cestách alebo voľnočasových aktivitách.


Euroshirm_Dainty_8.jpg   
    Váha:
195 g

    Farba: čierna, červená, tmavomodrá, strieborná s UV faktorom 50+

    Otváranie: manuálne

    Priemer: 86 cm

    Dĺžka: 49 cm


Novinkou je teraz v ponuke strieborný dáždnik s ochranným faktorom UV 50+ (TÜV certifikát), ktorý Vás ochráni nielen pred dažďom ale aj UV žiarením a môžete ho používať aj ako slnečník. Strieborný zvonka, čierny vo vnútri.


Rodinná firma EBERHARD GOBEL GMBH + CO KG vyvíja a vyrába výnimočné dáždniky, ktoré odrážajú najvyššiu nemeckú kvalitu už viac ako 90 rokov.
Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa