Peak Design Slide popruh na fotoaparát

Peak Design Slide popruh na fotoaparát

Peak Design Slide™ popruh na fotoaparát - je najvšestrannejší rýchloupínací popruh pre fotoaparát na svete.


Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt

58,46 €s DPH

64,95 €s DPH

-10%

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Peak Design Slide™ popruh na fotoaparát - je najvšestrannejší rýchloupínací popruh pre fotoaparát na svete. Je možné ho použiť ako popruh cez rameno, na rameno alebo okolo krku. 45mm široký popruh z materiálu podobného bezpečnostnému pásu v aute má integrované polstrovanie pre pohodlné nosenie. Slide™ má duralové nastavovacie pracky a systém rýchlych spojek Anchor Link™. Balenie obsahuje 4 kotvičky Anchor a 1 štandardnú rýchloupínaciu doštičku.

Balenie obsahuje

 1. Slide
 2. Imbusový kľúč
 3. Štandardnú statívovú rýchloupínaciu doštičku (ARCA)
 4. Dyneema kotvičky Anchor
 5. Vrecúško z mikrovláknaKOMPATIBILITA

 • Vhodný pre všetky fotoaparáty: Pevný a polstrovaný pre použitie s full frame DSLR, zároveň však primerane veľký i pre menšie fotoaparáty – napr. bezzrkadlovky. Je možné ho pripojiť k pútkam pre popruh akéhokoľvek fotoaparátu alebo ku statívovému závitu pomocou priloženej statívovej doštičky (kompatibilný so statívovými hlavami typu ARCA)

TRI POPRUHY V JEDNOM

 • Okolo krku: Klasické použitie. Pripojte Slide k obom pútkam pre popruh a získate elegantný klasický popruh okolo krku.
 • Cez rameno: Pripojte Slide k pútkam pre popruh a kotvičke na statívovej doštičke. Popruh tak môže kĺzať po oblečení a fotoaparát môžete pohotovo tasiť podľa potreby. Na rozdiel od popruhov, ktoré sa pripevňujú na jedno miesto je fotoaparát zafixovaný k telu (či už na boku alebo na chrbte) a nehojdá sa!
 • Na ramene: Máte naponáhlo? Po otočení sedí popruh vďaka silikónovým pásikom perfektne ihneď po prehodení cez rameno.

VŠESTRANNÝ

 • Rýchle pripnutie alebo odopnutie: Odopnutie a pripnutie rýchlo a len jednou rukou pomocou patentovaného systému rýchlych spojek Anchor Link™
 • Rýchle nastaviteľná dĺžka: Pomocou dvojice duralových nastavovacích praciek.
 • Hladký alebo protisklzový povrch: Popruh je na jednej strane úplne hladký, na druhej strane so silikónovými protisklzovými pásikmi. Jednoduchým otočením popruhu si vyberiete, čo práve potrebujete.
 • Použitie s Capture®: Je možné ho použiť samostatne alebo s Capture®.

ODOLNÝ A POHODLNÝ

 • Prekvapivo pohodlný: Veľmi pohodlný 45mm široký popruh z materiálu podobného bezpečnostnému pásu v auta a s integrovaným polstrovaním je pohodlný i pri nosení najťažšej foto výbavy.
 • Ultra pevný: Dimenzovaný pre akúkoľvek ťažkú foto výbavu.
 • Dyneema® kotvičky: Nové kotvičky Anchor so slučkou z materiálu Dyneema® majú nosnosť minimálne 90kg a vo svojej kategórii najlepšiu odolnosť voči opotrebovaniu.

Kód: SL-1

Počet kotvičiek Anchor: 4

Typ statívovej doštičky: štandardná statívová rýchloupínacia doštička (kompatibilná so statívovými hlavami typu ARCA), 4 oká pre pripnutie kotvičiek Anchor

Váha: 171g (281g kompletné balenie)

Dĺžka popruhu: od 99cm do 137cm

Šírka popruhu: 45mm

Nosnosť: nosnosť každej kotvičky Anchor so slučkou z materiálu Dyneema® je minimálne 90kg

Záruka: DoživotnáMáte radi farby? Vyberte si z dvoch nových štýlov prémiového popruhu Slide™ Summit Edition, ktoré v hlasovaní vybrali sami zákazníci a ktoré odkazujú na domovské prostredie firmy Peak Design – Kaliforniu:

Tallac: Inšpirovaný horou Mount Tallac v meste South Lake Tahoe. Kombinácia popruhu klasickej námornej modrej farby so striebornými anodizovanými prvkami a akcentom svetlo hnedej kože.

Lassen: Žeravá tečúca láva. Lassen Peak je jedna z dvoch sopiek, ktoré boli aktívne v 20. storočí (tá druhá je Mount St. Helens). Červený popruh, strieborné anodizované prvky a akcent svetlo hnedej kože.

Oba farebné popruhy majú rovnaké vlastnosti a funkciu ako klasický čierny popruh Slide.

Pozrite si video

Pozrite si ďalšie video. Prečo je tento popruh tak úžasný?