loading spinner

KATABATIC GEAR Knik LiteSkin - 40L ultraľahký batoh

Nový produkt

Nákupom tohto produktu môžete získať 205 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 205 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 3,08 €.


 
Detaily

KATABATIC GEAR Knik LiteSkin - je ultraľahký 40 litrový batoh bez chrbtového systému. S novým vysoko odolným a nepremokavým materiálom LiteSkin ponúka ešte väčšiu odolnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti.

Batoh je spevnený na všetkých miestach, ktoré sú najviac namáhané. Do bočného vrecka sa zmestí 2L fľaša alebo 2x 1L a je ľahko dostupná za pochodu bez nutnosti skladať batoh alebo pomoci druhej osoby.

Na tomto batohu si určite obľúbite praktický rolovací uzáver, ktorý má zabudované malé magnety pre jednoduché a rýchle uzavretie batoha, čo je praktické a na rozdiel od suchého zipsu sa nezachytáva o oblečenie. Batoh je skvelý pre všetky jeho funkcie, minimálnu váhu a objem, ktorý bude úplne postačovať pre tých, ktorí už majú vyladenú váhu svojho vybavenia a ktorým poskytne všetko, čo potrebujú na svoje výpravy za dobrodružstvom s ľahkým batohom.MATERIÁL

LiteSkin – telo batoha. LiteSkin je nový materiál vyvinutý pre batohy od fy Dimension Polyant, ktorá vyrába lodné plachty. Tvoria ho náhodne zoskupené netkané vlákna, ktoré poskytujú zvýšenú odolnosť voči oderu a vodeodolnosť pri minimálnej hmotnosti. Vodeodolnosť do 160 psi. Podľa Katabatic Gear ide o ultraľahký Liteskin LS07 od firmy Dimension Polyant s nasledovnými vlastnosťami:

Netkaný polyester potiahnutý pigmentovanou polyesterovou živicou
70d Nylon Ripstop
C6 DWR
115 g / m²

500D Cordura. Táto extrémne odolná tkanina je použitá v oblastiach, ktoré sú najviac namáhané: dno batoha a bočné vrecká.


VÁHA

Small: 399g

Medium: 417g

Large: 434g


OBJEM

42L celkový objem (veľkosť medium)

28L + 4L vnútro batoha + rolovací golier

4L bočné vrecká

6L zadné vrecko


ROZMERY (veľkosť medium)

Výška 46cm od spodnej časti batoha po ramenné popruhy, rolovací golier pridá k výške ďalších 23cm

Šírka 28cm

Hĺbka 18cm

made in usaKatabatic Gear Knik Liteskin 40

 
Vlastnosti
Hmotnosť417 g
Záruka2 roky
VyrobenéUSA
 
VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

Dĺžka trupu

Ak chcete zistiť správnu veľkosť, najlepšie je zmerať dĺžku trupu. Najpresnejšie meranie dosiahnete pomocou krajčírskeho metra a priateľa, ktorý vám pomôže s meraním. Merajte dĺžku trupu vertikálne od stavca C7 (najviac vyčnievajúci stavec v dolnej časti krku) a veďte meter pozdĺž prirodzeného zakrivenia chrbtice až k miestu na chrbte, ktoré je zarovno s vrcholom bedrovej kosti. Pri meraní sa snažte držať chrbát pohodlne rovno.Dĺžka trupucm
Small39.4cm - 47cm
Medium 44.4cm - 52cm
Large49.5cm - 57cm


Výška

Pri určení správnej veľkosti vám môže pomôcť aj všeobecné pravidlo ohľadne veľkostí, ktoré sú vhodné pre ľudí s nasledujúcimi výškovými rozpätiami:


Výškacm
Smallpod 170cm
Medium170cm - 180cm
Largenad 180cm


Pokiaľ si stále nie ste istý výberom veľkosti alebo ste niekde medzi veľkosťami, je všeobecne lepšie si potom zvoliť väčšiu veľkosť.
height ranges
cm

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa