loading spinner

Kemping 

Ponúkame Vám široký výber najkvalitnejších ultraľahkých titánových hrncov od EVERNEW, TOAKS, VARGO, titánový príbor, titánové stanové kolíky, titánové variče na lieh i drevo, ktoré sú ľahko stohovateľné a zbaliteľné, takže v batohu zaberú len málo miesta.
Titánový riad je najľahší zo všetkých používaných materiálov a preto je najlepšou voľbou, ak je vašou prioritou úspora hmotnosti.
 • K založeniu ohňa
  K založeniu ohňa
 • Riady a ešusy
  Riady a ešusy
 • Príbory a iné
  Príbory a iné
 • Variče
  Variče
 • Príslušenstvo
  Príslušenstvo
 • Úložné vrecká
  Úložné vrecká
  Ultraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit (predtým nazývaný Cuben). Výborne sa hodia na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.

  DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka. Ochránia vaše vybavenie alebo jedlo pred vlhkom.
  DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie v batohu.

  Čo je potrebné zvážiť, pri výbere úložných vreciek? Prečítajte si užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
  "Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak nedostanem kladnú odpoveď na všetky otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...

 • Foto vybavenie
  Foto vybavenie
 • Turistické dáždniky
  Turistické dáždniky

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa