loading spinner


Odmeňujeme zákazníkov, ktorí nakupujú v našom e-shope zbieraním vernostných bodov a ich výmenou za zľavové kupóny na ďalší nákup. Za každý svoj nákup u nás môžeš získať vernostné body a teda zľavu na svoj ďalší nákup. Za každé minuté euro pripíšeme na tvoj účet 1 vernostný bod.
A to nie je všetko. Odmeníme ťa aj za tvoju snahu a podporu. Body môžeš získať aj po nákupe a to jednoducho, keď nám napíšeš referencie alebo pridáš hodnotenie k produktu, ktorý si u nás zakúpili a stihol otestovať.


Ako získam vernostné body a uplatním si zľavu?Aby sa ti body započítali musíš byť registrovaný zákazník a každý nákup urobiť po prihlásení sa do svojho užívateľského účtu.
Neregistrovaný zákazník nezískava za nákup vernostné body.


Každý produkt má pridelený počet bodov, ktoré sa načítavajú. V prípade vrátenia alebo stornovania objednávky sa body odpočítavajú.

Body vidíš po prihlásení do svojho užívateľského účtu. Body môžeš využiť hneď pri ďalšom nákupe, alebo zbierať ďalej, platnosť bodov je však obmedzená na 24 mesiacov.
Po prihlásení do svojho užívateľského účtu máš možnosť vidieť nazbierané vernostné body ako aj ich aktuálnu peňažnú hodnotu, do ktorej je možné vernostné body prekonvertovať.
Po prekonvertovaní bodov sa zobrazí v zozname tvoj kupón s prislúchajúcou hodnotou. Kupón je možné zadať pri objednávke do pola “Kód zľavového kupónu” a odrátať jeho hodnotu z celkovej sumy objednávky. 
Len vernostné body z odoslaných objednávok môžu byť zmenené na kupón. Vernostné body sa získavajú len z nákupov, ktoré boli uskutočnených po implementácii nášho vernostného programu. 
Vernostný systém si nemôžu uplatniť obchodníci. V prípade nejasností nás kontaktuj.


Už si u nás nakúpil a chceš zľavu na ďalší nákup?Odmeňujeme nielen vernosť ale aj snahu. Ak si už u nás nakúpil a otestoval u nás zakúpený výrobok, podeľ sa s dojmami a skúsenosťami, alebo nám napíš ako si bol spokojný s našimi službami.


Môžeš tak urobiť:


  • 1bod = 0.015€

Pre pridanie hodnotenia alebo recenzie je potrebné sa prihlásiť do svojho užívateľského účtu. Body budú pripísané a viditeľné v tvojom účte až po schválení recenzie. 
Máš vlastný blog, či webstránku s outdoorovým zameraním, rád píšeš či fotografuješ? Sme naklonení aj iným formám spolupráce napr.: výmena spätných odkazov, bannerová reklama atď. - ak máš záujem kontaktuj násdohodneme si individuálne partnerstvo.


Upozornenie: Vyhradzujeme si právo tieto podmienky kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa