loading spinner

Zoznam produktov výrobcu / značky: Warbonnet Outdoors

Warbonnet OutdoorsWarbonnet Outdoors je spoločnosť so sídlom v americkom štáte Colorado, ktorá vyrába prvotriedne ľahké závesné lôžka - hamaky. Warbonnet Outdoors vyvinul ľahký a špičkový systém na spanie vonku, kde každý produkt je špeciálne navrhnutý s ohľadom na potreby a priania zákazníka. Modulárny koncept produktov umožňuje kombinovať rôzne hamaky s ďalším príslušenstvom a vytvoriť tak variabilný systém na spanie, u ktorého môžete podľa aktuálnej situácie meniť jednotlivé komponenty a využívať ho tak celoročne.
Warbonnet vám ponúka všetko, čo potrebujete, aby ste sa mohli ponoriť do sveta hamák, tarpov, quiltov, underquiltov a závesných systémov.
Nejde o žiadnu veľkovýrobu, produkty totiž vyrábajú v malých dávkach s plnou kontrolou nad výrobným procesom, výsledkom čoho je vysoká kvalita produktov, ktoré sa tešia spokojnosti zákazníkov. Warbonnet je tvorcom veľmi populárneho Blackbird Hammock, Eldorado Hammock, Ridgerunner a Wooki Under Quilts & Diamondback top quilts. Vďaka pohodliu a kompaktnosti sa hamaky stávajú čoraz obľúbenejšou alternatívou k stanom. 

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa