loading spinner

Zoznam produktov výrobcu / značky: Allmansright

Allmansright logo
Allmansright
je spoločnosť zameraná na ultraľahké outdoorové vybavenie inšpirovaná švédskou tradíciou allemansrätt -  právom každého jednotlivca slobodne sa túlať a objavovať kamkoľvek ho príroda zavedie.

Allmansright úložné vrecká z materiálu Dynnema majú minimalistický dizajn, ktorý odráža precíznosť a jednoduchosť prírody s funkciami, ktoré predvídajú vaše potreby, či už ste expertom v prírode na viacdňovej túre alebo víkendovým prieskumníkom túlajúcim sa po lese.

Vrecká sa veľmi jednoducho otvárajú a zatvárajú a to vďaka dômyselnému mechanizmu a postranným pútkam. Nemusíte sa tak trápiť so zložitým otváraním a uvoľňovaním stiahnutej šnúrky. Okrem dizajnu si nás tieto vrecká získali aj tým, že sú k dispozícii vo viacerých farebných kombináciách, tak aby ste vedeli odlíšiť, čo si do ktorého uložíte. Jednoducho perfektné!

V Allmansright robia dokonca viac, než len zarábajú peniaze. Inšpirujú k ochrane prírody tým, že pomáhajú ľuďom naučiť sa ju milovať. 2 % zo svojich ziskov venujú skupinám, ktoré sa zasadzujú za rovnaký prístup k prírode.

Všetky Allmansright produkty sú navrhnuté a ručne vyrobené v ich pracovnom štúdiu v Bronxe v New Yorku.


 

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa