loading spinner

APIDURA Expedition Handlebar Pack 14L

ap-handlebar-14l-exp
Nový produkt

117,50 €

Produkt s požadovanými parametrami momentálne nie je na sklade, pre dostupnosť nás kontaktujte
 
Detaily
APIDURA Expedition Handlebar Pack 14L - dokonale nepremokavá brašna vyrobená z vodeodolného materiálu bezšvovou technológiou, vďaka ktorej je 100% nepremokavá. Riadidlové brašne sú navrhnuté hlavne na prevoz ľahšieho a objemnejšieho vybavenia. 

Pokiaľ si chcete vyraziť na víkend, prípadne aj na dlhšiu cestu, tak riadidlová brašna je ideálnym miestom pre uloženie vášho spacáku, karimatky, či náhradného oblečenia. Naloženie vybavenia nad predné koleso významne prispieva k rovnomernému rozloženiu vašeho nákladu. Nemusíte sa obávať vyraziť takto i na technicky náročnejšie trasy, či kľukaté traily.

Riadidlovú brašnu môžete použiť samostatne alebo ju doplniť o Accessory Pocket a tým ešte zvýšiť kapacitu. Accessory Pocket výborne poslúži na uloženie jedla, drobnej elektroniky či iných drobností, ktoré je fajn mať počas cesty vždy po ruke.

Handlebar Pack je vyrobený z materiálu Dimension Polyant VX21. Tento 4-vrstvový laminovaný materiál vyniká svojou odolnosťou, nízkou váhou a nepremokavosťou. K riadidlám brašnu pripevníte pomocou dvoch sťahovacích pásov, ktoré sú podšité materiálom hypalon - nekĺže po riadidlách a neškriabe ich.

Vďaka rolovaciemu systému zapínania poskytuje maximálnu flexibilitu - podľa objemu nákladu môžete viac či menej zrolovať svoju brašnu. Na prednej strane brašny je elastické šnurovanie so sťahovadlom s možnosťou upevneniť ďalšie vybavenie. Doplnená o reflexné prvky pre vašu bezpečnosť.

Táto brašna je navrhnutá ako nepremokavá a zvládne aj nepretržitý dážď, neplatí to však pri ponorení pod vodu, pretože je vybavená jedným odzvzdušňovacím otvorom.MATERIÁL

Materiál je špeciálne vyvinutý pre brašne Apidura. Bol vyvinutý tak, aby ponúkal kombináciu nepremokavosti a extra vysokej odolnosti voči oderu a roztrhnutiu.
V miestach kde je materiál najviac namáhaný je použitý odolný TPU hypalon, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu proti oderu či prepichnutiu.
Spoľahlivé a kvalitné spony Woojin sú použité pre systém upevnenia

CHARAKTERISTIKA

 • Trojbodový systém upevnenia na riadidlá bicykla, zosilnený materiál s protišmykovou úpravou hypalon zabezpečí maximálnu stabilitu a ochranu pred odrením.
 • Ventilačný otvor funguje samostatne ako handsfree pre bezproblémovú kompresiu.
 • Uzatváranie rolovacím systémom roll-top po oboch stranách ochráni vašu výbavu a zároveň poskytuje maximálnu flexibilitu pri úprave kapacity podľa vašich aktuálnych potrieb.  
 • Elastická šnúrka so sťahovadlom ponúka možnosť upevnenia extra výbavy
 • Reflexné prvky zvyšujú vašu bezpečnosť

VÁHA:
275g
 
Vlastnosti
Hmotnosť275 g
 
ROZMERY

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (24):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa