loading spinner

Polartec® Alpha®Materiál Polartec Alpha bol vyvinutý pre americkú armádu, aby spĺňal ich náročné požiadavky. Armáda požadovala niečo, čo by bolo teplé, odolné vetru, z odolného a rýchloschnúceho materiálu a viac priedušné ako už existujúce izolačné produkty na trhu. Polartec bol schopný doladiť výkonnostné vlastnosti Alphy, tak aby spĺňala mimoriadne nároky kladené americkou armádou. Pri samotnom testovaní armádou, Alpha získala najvyššie výsledky z produktov Polartec, ktoré kedy testoval hodnotiaci tím.


Prečítajte si, čo výrobca píše o Polartec Alpha na svojej web stránke:

Polartec® Alpha® je vysoko účinná izolačná tkanina, založená na technológii materiálu Polartec Thermal Pro High Loft. Táto technológia sa vyznačuje tým že je schopná poskytnúť teplo bez pridania na hmotnosti, výnimočnú priedušnosť, schopnosť kompresie a schne rýchlejšie ako existujúce tkaniny na trhu.
Alpha ponúka kombináciu jedinečných vlastností v porovnaní s inými syntetickými izoláciami, ktoré vysoko ocenia športovci hľadajúci všestrannosť. Odev vyrobený z Polartec Alpha možno nosiť ako v "pasívnych"  tak aj v aktívnych" fázach outdoorových aktivít. V súčasnej dobe nie sú na trhu syntetické izolačné materiály dostatočne priedušné na to, aby zvládli "aktívne" fázy outdoorových aktivít. Obvykle je nutné so sebou nosiť ďalšie vrstvy pre použitie v statickej fáze oddychu. Materiál Polartec Alpha izoluje aj keď je mokrý a je tiež prirodzene odolný voči vetru. Čítaj viac tu..


Recenzia na bundu Westcomb Tango z backcountryskiingcanada.com

“Mäkká, ľahká, pružná, teplá a pohodlná - takto by som opísal túto bundu. Má všetky skvelé vlastnosti outdoorového odevu a toto je 5 dôvodov, prečo si nová bunda Westcomb Tango našla trvalé miesto v mojom turistickom a skialpinistickom šatníku. Zima je už niekoľko mesiacov preč a ja som ju musel vyskúšať vo výškach, kde vždy fúka studený vietor a dobrá stredná vrstva je veľmi dôležitá. Skúšal som veľa iných stredných vrstiev vyrobených zo zázračných materiálov, ale Westcomb Tango z Polartec Alpha je prvou vrstvou, ktorá ma naozaj udrží v teple a zároveň neobmedzuje priedušnosť a pohodlie pri pohybe. Hoci Westcomb Tango nie je tak teplá ako páperie, dokáže dostatočne zahriať a je oveľa všestrannejšia než veľká nafúknutá perovka, a to najmä na letné lezenie. Je tiež neuveriteľne ľahká, váži iba 397 g, takže ju beriem všade so sebou a nemôžem sa dočkať ako ju vyskúšam na skialp túto zimu.” Čítaj viac tu...

 

Pozri video tu.

(Tento text je prebratý z web stránky výrobcu a jeho preklad je chránený autorským zákonom)


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa