Multimat podložka na sedenie

Multimat podložka na sedenie

Multimat podložka na sedenie - skvelý kúsok do vašej výbavy, ľahká a kompaktná podložka na sedenie

Viac detailov

Nový produkt

5,80 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Multimat podložka na sedenie - kompatná a ľahká podložka na sedenie. Ďalší skvelý kúsok do Vašej výbavy. Táto podložka na sedenie je skvelým a užitočným doplnkom pre turistov. Jedná sa o malú podložku, ktorú po zložení jednoducho vložíte do vrecka batohu, či pripevníte zvonka o batoh. V rozloženom stave, poskytuje vynikajúce posedenie s rozmermi 38x38 cm.
Je vyrobená z odolnej peny, takže aj keď je iba 6,5 mm hrubá, je dostatočne odolná a mnoho vydrží a zároveň poskytuje teplé, suché a pohodlné miesto na sedenie. Je vhodná na sedenie dokonca aj na mokrom povrchu, pretože je vyrobená z vodeodolnej peny, ktorá neabsorbuje vodu, takže už viac nemusíte mať obavy kam sadnúť.
Táto podložka Vám zabezpečí vždy suché, teplé a mäkké sedenie kdekoľvek sa rozhodnene si sadnúť, oddýchnuť si, či užiť si výhľad ktorý máte pred sebou. Je vyrobená z vodeodolnej peny, ktorá neabsorbuje vodu, takže je vhodná na sedenie dokonca aj na mokrom povrchu a udrží Vás v teple, suchu a v pohodlí. 
Pokiaľ hľadáte ľahkú, malú podložku na sedenie, Compact Kumfie podložka od Multimat Vás nesklame.Materiál: vodeodolná pena s uzavretými bunkami

Váha: 40g

Charakteristika

  • Farby: modrá, zelená, červená, čierna
  • Pevná a odolná
  • Pohodlná s tepelno-izolačnými vlastnosťami
  • Takmer bezúdržbová, jednoduché čistenie


Rozmery: 385x390x6.5mm