Peak Design Capture Pro Camera držiak na fotoaparát

Peak Design Capture Pro Camera držiak na fotoaparát

Capture® PRO Camera Clip držiak na fotoaparát - je najdokonalejším držiakom fotoaparátu pre profesionálov.


Viac detailov

PD00001
Nový produkt

79,95 €s DPH

Produkt s požadovanými parametrami dočasne nie je na sklade, kontaktujte nás pre viac info.

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Capture® PRO Camera Clip držiak na fotoaparát - je najdokonalejší držiak fotoaparátu pre profesionálov. Umožňuje nosiť fotoaparát na opasku alebo popruhu akéhokoľvek batohu a pri akejkoľvek fyzickej aktivite. Celokovová extrémne odolná konštrukcia. Je kompatibilný s mnohými typmi statívov, dokonca môže poslúžiť aj ako statívová hlava. Fotoaparát budete mať vždy po ruke - rýchloupínací systém uvoľníte jednoduchým stlačením tlačidla.

Balenie obsahuje

 1. Statívová doštička PROplate (ARCA a väčšina RC2)
 2. CapturePRO držiak
 3. Imbusový kľúč
 4. Vrecko z mikrovlákna


Charakteristika

KOMPATIBILITA A VŠESTRANNÉ POUŽITIE
 • Kompatibilný so všetkými fotoaparátmi: Funguje skvelo s profesionálnou digitálnou zrckadlovkou, bezzrkadlovkou i kompaktným fotoaparátom. S CapturePRO môžete prenášať ľubovoľnú kombináciu fotoaparát/objektívy/príslušenstvo.
 • Kompatibilný so statívmi ARCA: Po vysunutí z držiaka je možné fotoaparát pomocou doštičky PROPlate rovno pripevniť na statív kompatibilný so systémom ARCA.
 • Kompatibilný so statívmi Manfrotto® RC2: Po pripevnení adaptérov (sú obsiahnuté v balení) k doštičke PROPlate je možné fotoaparát rovno pripevniť na väčšinu statívov kompatibilných so systémom ARCA alebo väčšinu statívov Manfrotto® RC2.
 • Taktiež je možné ho použiť priamo na statív ako statívovú hlavu: Pevnú kovovú zadnú dosku držiaka CapturePRO je možné prisktrutkovať priamo na statívovú skrutku (3/8″) a použiť ho ako rýchloupínaciu pracku/statívovú hlavu.
 • Kompatibilný so všetkými Peak Design popruhami a remienkami: Doštička PROplate má štyri oká pre pripevnenie kotvičiek Peak Design Anchors™ a teda sa dajú použiť so všetkými Peak Design popruhami a remienkami (Slide, SlideLITE, Clutch, Leash a Cuff).
BEZKONKURENČNÁ POHOTOVOSŤ A ISTOTA
 • Akýkoľvek opasok alebo popruh a fotoaparát budete mať vždy po ruke. Popruhy batohu, ramenný pás, bedrový pás, popruhy lezeckého sedáku, detské nosítka – vy si určíte, Capture sa prispôsobí. Capture je možné použiť na popruhy do šírky 7.6cm a hrúbky 1.3cm.
 • Stabilné upevnenie: Na rozdiel od iných produktov CapturePRO drží fotoaparát úplne pevne a je tak vhodný i pre aktivity ako sú turistika, cyklistika, lyžovanie, snowboarding a lezenie.
 • Jednoduchá výmena objektívov: Statívová doštička sa dá do držiaka zasunúť všetkými 4 smermi a teda ľubovoľne orientovať kameru – výmena objektívu je tak veľmi bezpečná a rýchla. Pre ešte rychlejšiu výmenu objektívov je možné použiť Capture LENS.
PEVNOSŤ A BEZPEČNOSŤ
 • Je dostatočne pevný pre akúkoľvek fyzickú aktivitu: Zámok držiaku odolá sile až 90kg.
 • Celokovová konštrukcia: Zhotovené z odolnej zliatiny hliníka odolnej poveternostným vplyvom.
 • Poistka tlačidla pre uvolnenie: Pootočením tlačidla pre rýchle uvolnenie zabráníte krádeži alebo nechcenému uvolneniu.
 • Pojistka doštičky: Pomocou skrutkovacej poistky je možné doštičku perfektne zafixovať a zlepšiť tak kvalitu videa z vlastnej perspektívy.
 • CapturePRO® obsahuje doštičku PROplate™, táto doštička je frézovaná a anodizovaná, má hladšiu a tvrdšiu povrchovú úpravu než štandardná doštička. Výsledkom je potom veľmi hladký chod.
 • Doživotná záruka od Peak Design

Váha držiaka:
110g

Váha statívovej doštičky PROplate: 30g

Rozmery: 10.4 cm (4.1 i) x 5.2 cm (2.05 in) x 2.8 cm (1.1 in)

Záruka: doživotná


Podľa Hendrika Morkela z hikinginfinland.com je držiak na fotoaparát Capture Pro Clip od Peak Design jeho jednotkou vo vybavení pre rok 2015.
Na svojom blogu píše:
"Vlastním tento držiak na fotoaparát už viac ako dva roky a bol so mnou na každom jednom výlete počas tejto doby, od prvého dňa packraftingu v Kvarken Archipelago, cez horolezectvo v Chamonix až po turistiku v Bosne a Hercegovine - Capture PRO z mojich výletov videl všetko. Zakaždým keď si zbalím svoj batoh, tak prvú vec, ktorú potom urobím je, že na svoj ľavý ramenný popruh pripevním držiak na foťák a nezáleží na tom, či mám práve veľký alebo malý batoh. Navyše tento držiak pasuje na akýkoľvek ramenný popruh a umožňuje mi mať ho vždy v pohotovosti."