loading spinner

PEAK DESIGN Capture (v3) držiak na fotoaparát

Nový produkt

58,25 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 58 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 58 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,87 €.


 
Detaily

PEAK DESIGN Capture držiak na fotoaparát

Úplne nový Capture predstavuje najbezpečnejší, najpohodlnejší a najpohotovejší spôsob nosenia fotoaparátu. Na rozdiel od nosenia fotoaparátu na popruhu je pri Capture fotoaparát pevne fixovaný počas chôdze, na bicykli, alebo pri pohybe v štúdiu.
 Z držiaka Capture môžete fotoaparát jednoducho kedykoľvek pohotovo odpojiť jednoduchým stlačením tlačidla namiesto otravného a zdĺhavého vyberania fotoaparátu z brašne. 

Capture pozostáva z dvoch častí - prvou je kovový držiak, ktorý sa pripevňuje k ľubovoľnému opasku, popruhu alebo batohu a druhou je ARCA-kompatibilná statívová doštička, ktorá sa pripevňuje ku spodku fotoaparátu. Fotoaparát sa potom jednoducho zasunie a zacvakne do držiaka, kde pevne a bezpečne drží. Stlačením tlačidla s poistkou sa rýchlo vyberie.

Nosnosť držiaku je viac ako 90kg, takže je dostatočne pevný aj pre najťažšie kombinácie profesionálnych fotoaparátov / objektívov.

BALENIE OBSAHUJE

Peak Design Capture

NOVINKY VERZIE V3

Výrazne menší: o 30% ľahší, o 20% užší a o 20% nižší ako Capture V2.

Celokovová konštrukcia: duralové telo, zadná doska, uvoľňovacie tlačidlo a čap z nerezovej ocele.

Anodizovaný povrch: väčšia odolnosť a hladkosť povrchu.

Stabilita: vďaka protišmykovému materiálu na zadnej doske.

2 sady skrutiek: Skrutky pre utiahnutie rukou pre jednoduché a rýchle pripevnenie, predĺžené skrutky pre utiahnutie kľúčom (je súčasťou balenia) pre bezpečnejšie a trvalejšie pripevnenie na hrubšie popruhy.

 

ŠPECIFIKÁCIA

Veľkosť držiaka: 8.3cm x 4.0cm x 2.0cm

Veľkosť doštičky: 3.8cm x 3.8cm x 0.7cm

Materiál: CNC-obrábaný dural, čierna alebo strieborná anodizácia povrchu, podložka z vstrekovaného PVC, železné skrutky s oxidovou povrchovou úpravou (skrutky s imbusom) a železné / duralové skrutky s anodizáciou (skrutky pre utiahnutie rukou)

 

VÁHA

Hmotnosť držiaka: 70g - vrátane skrutiek pre utiahnutie rukou

Hmotnosť doštičky: 14g

Celková hmotnosť: 84g

 

KOMPATIBILITA

Kompatibilita s popruhmi: Možno pripevniť na ľubovoľný popruh do šírky 6.4cm (širšie popruhy možno stlačiť) a hrúbky 1.5cm (so skrutkami pre utiahnutie rukou) a 2.2cm (so skrutkami s imbusom).

Spätná kompatibilita: Možno použiť so všetkými Peak Design doštičkami okrem DUALplate V1 (predaj ukončený v 2014). Možno použiť s podložkou Pro Pad V2, ale nie so staršou verziou V1. V balení obsiahnutá Standard Plate nie je kompatibilná so staršími modelmi Capture (V1 a V2)

 

NOSNOSŤ

Nosnosť držiaka je viac ako 90kg, takže je dostatočne pevný aj pre najťažšie kombinácie profesionálnych fotoaparátov / objektívov počas akejkoľvek aktivity.

 

ZÁRUKA: Doživotná

 
Vlastnosti
Hmotnosť84 g
ZárukaBezpodmienečná doživotná záruka
 
MAJTE FOTOAPARÁT VŽDY PO RUKY

Na to, aby ste ho nosili v taške, stál váš fotoaparát dosť peňazí. Používajte ho! S Capture môžete fotoaparát nosiť bezpečne a pohodlne kedykoľvek, kdekoľvek a vždy k nemu mať pohotový prístup. Pozrite sa na inštruktážne video s popisom všetkých funkcií a tipy pre použitie.


 • Pre akýkoľvek fotoaparát: funguje skvele s profesionálnou digitálnou zrkadlovkou, bezzrkadlovkou i kompaktným fotoaparátom. S Capture môžete nosiť ľubovoľnú kombináciu fotoaparátu / objektívov / príslušenstva.

 • Akýkoľvek popruh či opasok: popruhy batohu, ramenný pás, bedrový pás atď. Capture možno použiť na popruhy do šírky 6.4cm (širšie popruhy možno stlačiť) a hrúbky 2.2cm.

 • Pohotový prístup: fotoaparát uvoľníte jednoducho a rýchlo stlačením tlačidla s poistkou.

 • 100% bezpečnosť: poistka tlačidla pre rýchle uvoľnenie zabráni nechcenému uvoľneniu alebo krádeži.

 • Kompatibilné so statívami: po vysunutí z držiaka je možné fotoaparát pomocou štandardnej doštičky Standard Plate (súčasť balenia) rovno pripevniť na statív kompatibilný so systémom ARCA. Potrebujete kompatibilitu s Manfrotto® RC2? Riešením je Capture bez doštičky a Dual Plate.

 • Jednoduchá výmena objektívov: statívovú doštičku možno do držiaku zasunúť všetkými 4 smermi a teda ľubovoľne orientovať kameru - výmena objektívu je tak veľmi bezpečná a rýchla. Pre ešte rýchlejšiu výmenu objektívov použite Lens Kit.

 • Odolnosť voči poveternostným vplyvom a vode: všetky komponenty sú odolné proti počasiu a odolajú slanej vode a hrdze.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa