PEAK DESIGN Slide popruh na fotoaparát

Nový produkt

64,50 €s DPH

4 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 64 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 64 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,96 €.


 
Detaily

PEAK DESIGN Slide

Najvšestrannejší rýchloupínací popruh pre fotoaparát na svete. Slide možno použiť ako popruh okolo krku, cez hlavu alebo na rameno. Jedna strana popruhu s integrovaným polstrovaním je hladká a kĺže po oblečení (vhodné pri použití cez hlavu v režime sling) a protisklzová strana (vhodná pre použitie na ramene).

Dĺžku možno jednoducho a rýchlo upraviť dvojicou duralových praciek. Rýchle pripojenie a odpojenie pomocou nášho jedinečného systému kotvičiek Anchor Link. Dva body uchytenia poskytujú väčšiu stabilitu ako tradičné sling popruhy. Kotvičky Anchor je teraz možné použiť s ľubovoľnou statívovou doštičkou, L-bracket a samozrejme všetkými Peak Design doštičkami.
Dĺžka popruhu: 99 - 145cm

Šírka popruhu: 45mm

Materiál: Popruh: nylonový úplet, materiál podobný bezpečnostnému pásu, pracky z anodizovaného duralu a nylonu vystuženého sklenými vláknami, detaily z materiálu Hypalon® a kože (len pri Ash verzii). Spojky: nylon vystužený sklenými vláknami a pružina z nerezovej ocele, dvojvrstvová slučka s úpletom zabraňujúcim opotrebenie, kotvička z tvrdeného termoplastu Delrin.

Hmotnosť: 148g

Veľkosť kotvičky: priemer hlavičky: 17 mm, dĺžka slučky kotvičky: 43 mm

Veľkosť Anchor Mount: 30mm x 20 mm x 5 mm

Veľkosť ôk pre popruh: Vhodné pre všetky Peak Design kotvičky a ľubovoľné konce popruhov do šírky 13mm

Nosnosť: nosnosť každej kotvičky Anchor so slučkou z materiálu Dyneema® je minimálne 90kg, takže je Slide vhodný aj pre najťažšie fotoaparáty.

Záruka: Doživotná

 

NOVINKY A VYLEPŠENIE

Nové kotvičky Anchor. Menšie spojky kotvičiek a bezpečnejšie a rýchlejšie pripevnenie. Skosená kotvička umožňuje veľmi jednoduché založenie a zacvaknutie jednou rukou. Tenšie oka kotvičiek možno pretiahnuť aj menšími okami menších fotoaparátov. O 25% štíhlejšie spojky kotvičiek.

Nezmenená nosnosť kotvičiek. Stále unesú minimálne 90 kg

Funguje s ľubovoľným statívom alebo L-bracket. Kotvičku Anchor možno použiť s ľubovoľnou statívovou doštičkou, L-bracket a samozrejme všetkými Peak Design doštičkami.

Anchor Mount. Nový miniatúrny adaptér pre statívový závit pre pripevnenie na spodnú časť fotoaparátu umožňuje viac spôsobov nosenia fotoaparátu.

Nový úplet. Kvalitnejší popruh z nového hladšieho a odolnejšieho nylonového materiálu s pevnejším úpletom.

Väčšia priľnavosť. Nová konštrukcia priľnavej strany so silikónom - pre väčšiu odolnosť a lepšie funkcie.

Vlisovanie popruhu. Výrazne nižší profil vďaka vlisovaniu konca popruhov priamo do pracky.


OBSAH BALENIA

1. Popruh Slide

2. Kľúč imbus

3. Dyneema kotvičky Anchor (3. generace) 4x

4. Anchor Mount

5. Vrecko z mikrovlákna

Peak Design Slide

 

 
CHARAKTERISTIKA


 • Tri popruhy v jednom: Okolo krku, cez rameno alebo na ramene - jedinečný systém kotvičiek Anchor umožnuje rýchlo zmeniť spôsob nosenia. Pozrite sa na inštruktážne video s popisom všetkých funkcií a tipy pre použitie.
 • Okolo krku, cez rameno alebo na ramene: Jedinečný systém kotvičiek Anchor umožnuje rýchlo zmeniť spôsob nosenia. Pozrite sa na inštruktážne video s popisom všetkých funkcií a tipy pre použitie.
 • Úžasné pohodlie: Veľmi nenápadné integrované polstrovanie popruhu zaručuje pohodlie aj pri celodennom nosení.
 • Stabilita: Vďaka dvom bodom upevnenia (jeden môže byť na spodnej časti fotoaparátu) je pri nosení fotoaparát veľmi stabilný.
 • Pre všetky fotoaparáty: Dostatočne pevný pre nosenie ľubovoľnej kombinácie fotoaparátu / objektívu, ale i napríklad ďalekohľadov. Nosnosť každej kotvičky Anchor je minimálne 90kg a má extrémnu odolnosť proti odreniu.
 • Rýchla zmena dĺžky: Veľký rozsah dĺžky popruhu a jeho rýchle nastavenie pomocou dvojice duralových praciek.
 • Hladký povrch: Jednoduchá manipulácia, fotoaparát vždy na dosah vďaka hladkému povrchu popruhu, ktorý ľahko kĺže po oblečení.
 • Elegantné a nenápadné pripojenie: Pripojenie k okám na tele fotoaparátu alebo na jeho spodnú časť pomocou adaptéra Anchor Mount s veľmi nízkym profilom.

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7):

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 75€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa