HMG Vankúš a úložné vrecko v jednom - malý

HMG Vankúš a úložné vrecko v jednom - malý

HMG Vankúš a úložné vrecko v jednom

Viac detailov

HMG00038
Nový produkt

35,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily
HMG Vankúš a úložné vrecko v jednom - poslúži ako úložné vrecko a zároveň pohodlný vankúš pre všetky vaše dobrodružné cesty. Cez deň ho použijete na uloženie vecí v batohu  a keď pôjdete spať a vložíte dnu svoju páperku získate pohodlný vankúšik na spanie.Váha: 28g

Materiál: 100% vodeodolný CF8 Cuben a Polartec 100 Flis

Rozmery: 25,4 cm x 35,56 cm
Vodeodolný zips

Charakteristika:

  • 100 % vodeodolné  (nie pri ponorení)

  • Priehľadný materiál umožňuje vidieť, čo je vo vnútri vrecka

  • Vodeodolný zips

Ultraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia skoro nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého Cuben vlákna a sú dôležité na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.

CF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.

CF11 úložné vrecká sú vyrobené z verzie tkaniny Cuben, ktorá je o 40% pevnejšia a o niečo odolnejšia. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s CF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...
Ručne vyrobené v Maine, USA