HMG úložný vak s rolovacím uzatváraním – Malý (3,7L)

HMG00013
Nový produkt

40,00 €s DPH

5 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 40 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 40 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,60 €.


 
Detaily

Hyperlite Mountain Gear úložný vak s rolovacím uzatváraním – Malý

Úložný vak z Cuben materiálu s rolovacím uzatváraním a okrúhlym dnom. Tento malý úložný vak váži 22 g a je vyrobený z tmavého 100% vodeodolného CF11 Cuben vlákna s priemerom 15,2 cm, obvodom 45,7 cm a výškou 30,5 cm. Horná časť obsahuje čierny pás so sponou na boku pre bezpečné uzavretie úložného vaku.

Je ideálny na uskladnenie osobných vecí, toaletných potrieb alebo páperového svetra a výborne ochráni pred vlhkom a udrží v suchu akúkoľvek turistickú či horolezeckú výbavu alebo vybavenie na packrafting.
Materiál: 100% vodeodolný materiál DCF11 Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben)

Váha: 22 g

Objem:
3,7lCharakteristika:

 • 100 % vodeodolné (nie pri ponorení)

 • Ultraľahké

 • Rolovací uzáver

 

Rozmery:

Priemer: 15,2 cm

Obvod: 45,7 cm

Výška: 30,5 cmUltraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit a sú výborné na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.
DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.
DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.

Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...Ručne vyrobené v Maine, USA
Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (23):

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 75€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 75€ cez Slov. poštu a cez DPD od 150€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa