loading spinner

HMG úložný vak s rolovacím uzatváraním – Malý (3,7L)

HMG-roll-top-small
Nový produkt

45,00 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 45 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 45 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,68 €.


 
Detaily

Hyperlite Mountain Gear úložný vak s rolovacím uzatváraním – Malý

Úložný vak z Cuben materiálu s rolovacím uzatváraním a okrúhlym dnom. Tento malý úložný vak váži 23 g a je vyrobený z tmavého 100% vodeodolného CF11 Cuben vlákna s priemerom 15,2 cm, obvodom 45,7 cm a výškou 30,5 cm. Horná časť obsahuje čierny pás so sponou na boku pre bezpečné uzavretie úložného vaku. 

Je ideálny na uskladnenie osobných vecí, toaletných potrieb alebo páperového svetra a výborne ochráni pred vlhkom a udrží v suchu akúkoľvek turistickú či horolezeckú výbavu alebo vybavenie na packrafting.
MATERIÁL: 100% vodeodolný materiál DCF11 Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben), 43 g/m²

VÁHA:
23 g


OBJEM:
3,7l

CHARAKTERISTIKA

 • 100 % vodeodolné (nie pri ponorení)

 • Ultraľahké

 • Rolovací uzáver

 
ROZMERY

Priemer: 15,2 cm

Obvod: 45,7 cm

Výška: 30,5 cmUltraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit a sú výborné na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.

DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.

DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...
 
Vlastnosti
Hmotnosť23 g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (22):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa