HMG úložný vak s rolovacím uzatváraním – Stredný

HMG úložný vak s rolovacím uzatváraním – Stredný

Hyperlite Mountain Gear úložný vak s rolovacím uzatváraním – Stredný

Viac detailov

HMG00014
Nový produkt

45,00 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Pridať do zoznamu želaní

 
Detaily

Hyperlite Mountain Gear úložný vak s rolovacím uzatváraním – Stredný

Úložný vak z Cuben materiálu s rolovacím uzatváraním a okrúhlym dnom. Tento stredný úložný vak váži 34 g a je vyrobený z tmavého 100% vodeodolného CF11 Cuben vlákna s priemerom 19 cm, obvodom 59,7 cm a výškou 43,2 cm. Horná časť obsahuje čierny pás so sponou na boku pre bezpečné uzavretie úložného vaku.

Je ideálny na uskladnenie páperového svetra, oblečenia, spacieho vaku alebo jedla a výborne ochráni pred vlhkom a udrží v suchu akúkoľvek turistickú či horolezeckú výbavu alebo vybavenie na packrafting.Materiál: 100% vodeodolný materiál DCF11 Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben)

Váha:
34 g


Objem:
9,4 l


Charakteristika:

  • 100 % vodeodolné  (nie pri ponorení)

  • Ultraľahké

  • Rolovací uzáver


Rozmery:

Priemer: 19 cm

Obvod: 59,7 cm

Výška: 43,2 cm


Ručne vyrobené v Maine, USA

Ultraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit a sú výborné na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.
DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.
DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.
Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...