HMG úložný vak s rolovacím uzatváraním – XL (44L)

HMG-roll-top-xlarge
Nový produkt

74,00 €s DPH

4 ks
Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať 74 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 74 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 1,11 €.


 
Detaily

Hyperlite Mountain Gear úložný vak s rolovacím uzatváraním XL

Úložný vak z Cuben materiálu s rolovacím uzatváraním a okrúhlym dnom. Tento veľký úložný vak váži 51 g a je vyrobený z tmavého 100% vodeodolného CF11 Cuben vlákna s priemerom 12 cm, obvodom 38 cm a výškou 28 cm.

Horná časť obsahuje čierny pás so sponou na boku pre bezpečné uzavretie úložného vaku.

Je ideálny na ochranu expedičného spacáku, alebo ako vložka do 15-30 litrového batohu a výborne ochráni pred vlhkom a udrží v suchu akúkoľvek turistickú či horolezeckú výbavu alebo vybavenie na packrafting.MATERIÁL: 
100% vodeodolný materiál DCF11 Dyneema® Composite (predtým zvaný Cuben), 43 g/m²

VÁHA: 51 g

OBJEM: 44,0L

CHARAKTERSITIKA

 • 100 % vodeodolné  (nie pri ponorení)

 • Ultraľahký

 • Rolovací uzáverROZMERY

Priemer: 30,5 cm

Obvod: 96,5 cm

Výška: 71,1 cm


Ultraľahké úložné vrecká od Hyperlite Mountain Gear (HMG) sú veľmi odolné, nevážia takmer nič, sú vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu Dyneema® Composit a sú výborné na ochranu vybavenia pred dažďom a vlhkom. HMG vyrába úložné vrecká v 2 verziách, s rolovacím uzatváraním alebo ako ploché sáčky so sťahovaním na šnúrku od malých veľkostí po veľké tak, aby vyhovovali všetkým vaším potrebám.

DCF8 úložné vrecká sú skvelé pre ukladanie vecí a pretože sú priehľadné umožňujú vidieť, čo je vo vnútri každého vrecka a chránia vaše vybavenie alebo stravu pred vlhkom.


DCF11 úložné vrecká sú vyrobené z materiálu Dyneema® Composite, ktorý je o 40% pevnejší a o niečo odolnejší. Tieto vrecká sú vyrábané iba v čiernej farbe a sú skvelé pre ukladanie stanových kolíkov, pomôcok na varenie, alebo ďalšieho vybavenia. Použitím spolu s DCF8 úložnými vreckami poskytujú skvelý spôsob, ako farebne zatriediť svoje vybavenie.


Čo je potrebné brať do úvahy, keď sa rozhodnete používať úložné vrecká pre lepšiu organizáciu svojho vybavenia v batohu? Prečítajte si niektoré užitočné tipy od Mike St. Pierra zakladateľa HMG.
"Pri výbere úložných vreciek, vždy zvažujem tri kľúčové veci - Pomôžu mi usporiadať veci v batohu? Ochránia moje veci?  Pomôžu mi znížiť váhu môjho batoha? Ak úložné vrecká nedávajú kladnú odpoveď na všetky tieto otázky, nebudem ich používať." Čítaj viac tu...
Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12):

 • Guarantee
  Guarantee
  Spokojnosť zaručená

  Guarantee

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa