loading spinner

Zoznam produktov výrobcu / značky: Apidura

Máte radi turistiku, spanie vonku a hlavne jazdu na bicykli? 


Spojte tieto vášne dokopy a užite si viacdenný výlet na dvoch kolesách. 

Bikepacking je jedinečnou formou cykloturistiky. Využíva ultraľahké beznosičové systémy na vozenie vybavenia, ktoré majú mnoho výhod oproti tradičným ťažkým nosičom na bicykel. 
Bikepacking je pre dynamických dobrodruhov, ktorí milujú rýchly pohyb v teréne, radi objavujú nové miesta či zákutia, milujú jazdiť celý deň a na sklonku dňa sledovať západ slnka, postaviť stan, utáboriť sa a ráno sa prebudiť do mrazivého rána a znovu vysadnúť na sedlo bicykla v ústrety ďalšiemu dobrudružstvu. Bikepacking otvára nekonečné možnosti spoznávať viac, rýchlejšie a na väčšie vzdialenosti, to všetko za kratší čas v porovnaní s turistikou s batohom na chrbte. Je výhodou pre tých, ktorí majú menej času, menej dovolenky v práci, ale o to viac chuti si niekam vyraziť na viacej dní a prevetrať si hlavu od každodenných starostí. Bikepacking je pre jazdcov, ktorí radi jazdia sami, ale aj pre tých, ktorí jazdia radšej vo dvojici, či pre partiu priateľov alebo rodinné výlety s deťmi. 

Apidura prináša alternatívu k tradičným ťažkým nosičom a brašnám. Vyrába rôzne typy beznosičových systémov brašien z ktorých si každý bikepacker určite vyberie. Viac o produktoch Apidura sa dočítate v našom článku.
Ako sa zbaliť s APIDUROU sledujte v tomto videu.

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa