loading spinner

GRANGERS Down Wash prací prostriedok na páperie

gr-down-wash
Nový produkt

9,50 €

skladom | odosielame do 24 hodín

- +

Nákupom tohto produktu môžete získať 9 vernostných bodov. Váš košík potom bude obsahovať 9 vernostných bodov za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,14 €.


 
Detaily
Grangers Down Wash je určený na jemné čistenie všetkých produktov plnených prírodným alebo syntetickým páperím bez straty jeho izolačných či hydrofóbnych vlastností.

Pri praní páperia je obzvlášť dôležité vybrať správny prací prostriedok. Bežné pracie prostriedky môžu zanechať rôzne chemické zvyšky, čím znižujú schopnosť odevu izolovať alebo odpudzovať vodu. Grangers Down Wash bol vyvinutý tak, aby dôkladne vyčistil páperové produkty bez poškodenia páperia vo vnútri.

Rovnako dôležité ako správne čistenie je zabezpečenie správneho vysušenie páperia. Sušenie páperových produktov v sušičke je najlepší spôsob ako udržať loft páperia a  zabrániť zhlukovaniu páperia, čo predlžuje životnosť výrobku a zlepšuje jeho výkon.
 Odporúča sa sušiť 2-3 hodiny pri nízkej teplote spolu s pravidelným natriasaním aby sa zabezpečilo rovnomerné vysušenie a to aby sa nevytvorili zhluky páperia.

Grangers Down Wash je jemný čistiaci prostriedok, ktorý neobsahuje parfumy, optické zjasňovače a a agresívne čistiace látky, ktoré sa nachádzajú v bežných pracích prostriedkoch.


Obsahuje: <5% neiónových povrchovo aktívnych látok; parfum; konzervačný prostriedok (1, 2-benzisothiazol-3(2H)-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one). 

Granger's je partnerom bluesign® systému a zlepšuje svoje výrobky tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9):

 • 30 dní na vrátenie tovaru
  30 dní na vrátenie tovaru
  Spokojnosť zaručená

  30 dní na vrátenie tovaru

  30 dní na vrátenie produktu

 • Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h
  Doručenie do 24h

  Doručenie do 24h

  Doručenie tovaru nasledujúci deň po odoslaní

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
  doprava zdarma od 100€

  Doprava zdarma

  doprava zdarma od 100€

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Pokladňa