GRANGERS Down Wash prací prostriedok na páperie

GS00002
Nový produkt

7,95 €s DPH

Skladom | odosielame do 24 hodín

- +


Nákupom tohto produktu môžete získať viac ako 7 vernostné body. Váš košík potom bude obsahovať 7 vernostné body za ktoré môžete získať zľavu vo výške 0,11 €.


 
Detaily
Grangers Down Wash je určený na jemné čistenie všetkých produktov plnených prírodným alebo syntetickým páperím bez straty jeho izolačných či hydrofóbnych vlastností.

Pri praní páperia je obzvlášť dôležité vybrať správny prací prostriedok. Bežné pracie prostriedky môžu zanechať rôzne chemické zvyšky, čím znižujú schopnosť odevu izolovať alebo odpudzovať vodu. Grangers Down Wash bol vyvinutý tak, aby dôkladne vyčistil páperové produkty bez poškodenia páperia vo vnútri.

Rovnako dôležité ako správne čistenie je zabezpečenie správneho vysušenie páperia. Sušenie páperových produktov v sušičke je najlepší spôsob ako udržať loft páperia a  zabrániť zhlukovaniu páperia, čo predlžuje životnosť výrobku a zlepšuje jeho výkon.
 Odporúča sa sušiť 2-3 hodiny pri nízkej teplote spolu s pravidelným natriasaním aby sa zabezpečilo rovnomerné vysušenie a to aby sa nevytvorili zhluky páperia.

Grangers Down Wash je jemný čistiaci prostriedok, ktorý neobsahuje parfumy, optické zjasňovače a a agresívne čistiace látky, ktoré sa nachádzajú v bežných pracích prostriedkoch.


Obsahuje: <5% neiónových povrchovo aktívnych látok; parfum; konzervačný prostriedok (1, 2-benzisothiazol-3(2H)-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one). 

Granger's je partnerom bluesign® systému a zlepšuje svoje výrobky tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu.

Produkt nemá žiadne recenzie.


Recenzie môžu pridávať iba registrovaní zákazníci. Prihlásenie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa