Hzäy

HMG Echo Tarp II

Hyperlite Mountain Gear Echo Tarp II

Viac detailov

Nový produkt

349,00 €s DPH

Produkt s požadovanými parametrami dočasne nie je na sklade, kontaktujte nás pre viac info.

Pridať do zoznamu želaní

free shipping
 
Detaily

 

Hyperlite Mountain Gear Echo Tarp II

Radi podnikáte dobrodružné výpravy vo dvojici? Alebo len potrebujete viac miesta?

Echo II Tarp je väčšou verziou tarpu Echo I, určený pre 2 osoby. Ak sa vaše zručnosti a úroveň pohodlia vyvinuli nad potrebu spať pohodlne v divočine vo vnútri stanu, potom Echo II by mohol byť ideálnou voľbou pre vás. S váhou 200 g je toto ultralight prístrešie veľmi odolné a poskytuje ochranu na takmer 6,5 m². Rovnako ako Echo I, aj tarp Echo II je maximálne všestranný, je možné ho postaviť do rôznych výšok a uhlov za pomoci turistických paličiek alebo stanových tyčí, alebo dokonca priviazať o stromy.

Echo II Tarp je ideálny pre skúsených outdoorových dobrodruhov zvyknutých spať priamo na zemi, s bivakom alebo bez bivaku. Tento ultraľahký tarp je tiež vynikajúcou alternatívou pre sólových dobrodruhov, ktorí ocenia jeho priestrannosť. Čas postavenia je približne 2-5 minút v závislosti od prostredia. Tyče sa predávajú samostatne.

Charakteristika:

  • Vyrobený z ultraľahkého materiálu Cuben CF8

  • Zošikmená chrbátnica s lepeným uzavretým švom

  • Dvojnásobné zosilnenie materiálu podlepením do polkruhu v miestach napínacích pútok

  • Tri vnútorné D-krúžky na hrebeni

  • D-krúžky na všetkých pútkach pre upevnenie príslušenstva

  • Kovové krúžky na hrebeňových napínacích pútkach pre upevnenie o turistické paličky alebo stanové tyče

  • Kvalitné cvoky, ktoré spĺňajú vojenské normy slúžia pre upevnenie ďalších možností rozšírenia, ktoré ponúka systém prístreškov od HMG

  • Ultraľahké upínacie Spectra šnúrky s line-loks

  • Technicky najpokročilejší profesionálny prístrešok z ultraľahkého materiálu

Rozmery: dĺžka x predná šírka x zadná šírka 259 x 259 x 198 cm

Váha: 200 g

Plocha: 6,3 m²

Ručne vyrobené v Maine, USA

Aké sú rozdiely medzi plochými a tvarovanými tarpami?

 

Recenzia z backpackinglight.com

"HMG Echo modulárny systém prístreškov skutočne dáva zmysel, pretože má päť užitočných kombinácií. Je veľmi ľahký, svojou hmotnosťou zodpovedá mnohým ľahkým jednoplášťovým stanom určeným pre 1 osobu.

Je dôležité si uvedomiť, že tieto prístrešky sú určené pre skúsených ultralight backpackerov. Nemajú vymoženosti, ktorým dáva  prednosť väčšina ultralight backpackerov, ako vlastné tyče, dva vchody s predsieňami, úložné vrecká a ďalší vnútorný priestor. Sú obľúbené u backpackerov minimalistov, ktorí chcú tie najjednoduchšie a najľahšie veci.

Celkovo možno povedať, že Echo modulárny systém prístrešku je jedným z najkrajších aké som testoval. Výber materiálov vyvážený ľahkosťou a odolnosťou, je veľmi dobre navrhnutý a zkonštruovaný, všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby spolu fungovali, je úžasne univerzálny, odolá búrkam, a vydrží dlhú dobu." Čítaj viac…