HMG Dyneema® Summit Pack

HMG Dyneema® Summit Pack

Dyneema® Summit Pack - toto je skutočne všestranný batoh s objemom 30l, stvorený pre tých, ktorí sa snažia dostať váhu svojho batoha na hranicu super ultraľahkého vybavenia.

Viac detailov

HMG00037
Nový produkt

329,50 €s DPH

Produkt s požadovanými parametrami dočasne nie je na sklade, kontaktujte nás pre viac info.

Pridať do zoznamu želaní

free shipping
 
Detaily
Dyneema® Summit Pack - toto je skutočne všestranný batoh s objemom 30l, stvorený pre tých, ktorí sa snažia dostať váhu svojho batoha na hranicu super ultraľahkého vybavenia. (SUL backpacking).
Kombináciou minimalistických prvkov batoha Metro a funkčných základov batoha Porter 4400 spolu s vysoko odolnou hybridnou tkaninou Dyneema ® / Cuben Fiber, Vám tento nezničiteľný batoh poslúži roky a bezpečne v ňom ponesite vodu, jedlo, či extra výbavu na Vašich potulkách prírodou. Je ľahký a dá sa jednoducho zbaliť a vložiť do väčšieho batoha. Je všestranne použiteľný napríklad aj na trekking, cykloturistiku alebo len tak do mesta či do práce.
Materiál: hybridná tkanina Dyneema®/Cuben

Váha: 420g

Nosnosť: 2 – 9 kg

Objem: 30 l

Charakteristika:

  • Nastaviteľné ramenné popruhy
  • Vrchné rolovacie uzatváranie
  • Bočné kompresné popruhy pre horné uzatváranie
  • Ultraľahký bedrový pás
  • Elastické šnurovanie pre uloženie ďalšieho vybavenia
  • 4x vonkajšie pozdĺžne retiazkové popruhy pre upevnenie ďalšieho vybavenia alebo prídavného vrecka na batoh Summit
  • Hrudný popruh
  • Dodatočné vystuženie na všetkých záťažových bodoch
  • Úplné utesnenie hlavných švovRozmery:

Obvod vrchnej časti: 81.3cm

Obvod spodnej časti: 78.7cm

Výška (plne rozvinutý): 68.6cm

Šírka zadnej časti: 25.4cmRučne vyrobené v Maine, USA


"Batoh Dyneema Summit od Hyperlite Mountain Gear je asi najjednoduchším a zároveň najnezničiteľnejším batohom aký som kedy vlastnil. Čím viac batohov som testoval, tým častejšie som si uvedomil hodnotu dvoch základných vecí pri dizajne batohov - odolnosti a jednoduchosti. Obe sú pomerne dobre vzájomne prepojené a veľmi často jedna alebo druhá nie je dostatočná vo finálnom prevedení batoha. To platí najmä o batohoch určených pre použitie vo vysokohorskom skalnatom teréne menej pre batohy určené pre bežných turistov. Takéto batohy sú v drsných vysokohorských podmienkach vystavené horšiemu zaobchádzaniu a potrebujú fungovať bez toho, aby niečo zlyhalo, pretože v stávke býva viac. Pokiaľ zlyhá vaša výbava pri lezení v skalách alebo ľade, môže to byť v najlepšom prípade nebezpečné a v tom najhoršom prípade aj smrteľné." Prečítaj si viac v recenzii...Hyperlite Mountain Gear (HMG) vyrába ultraľahké batohy určené pre použitie od jednodňových výletov až po dlhšie výpravy. Batohy sú vyrobené zo 100% vodeodolného materiálu Dyneema®/Cuben s podlepenými švami. Pri použití s ultraľahkými úložnými vreckami, Vám poskytnú nepremokavý systém pre váš výlet. Polstrované ramenné popruhy a bedrový pás, polstrovaná bedrová opora a tvarované hliníkové opory, poskytujú super pohodlné nosenie. Tieto odľahčené Dyneema®/Cuben batohy boli špeciálne navrhnuté pre turistiku, horolezectvo a lezenie v ľade, ale sú vhodné aj pre cyklistiku, rafting, či jednodňovú turistiku.