loading spinner

Darn Tough je firma s rodinnou tradíciou, ktorá sa od svojho začiatku výlučne venuje výrobe ponožiek už viac ako 36 rokov. Nevenujú sa výrobe ničoho iného, len ponožiek a robia to skutočne dobre.

Všetky ponožky Darn Tough sú pletené v ich vlastnej továrni v Northfielde v štáte Vermont. Na výrobu ponožiek používajú len tie najlepšie suroviny priamo z USA alebo zo zahraničia, používajú najnovšie technológie pletenia a špeciálne zaškolených ľudí.

Pri výrobe používajú prísne štandardy kvality, každý pár ponožiek je ručne kontrolovaný pred zabalením a expedovaním.


Darn Tough sú si tak istý výrobou a kvalitou svojich ponožiek, že ponúkajú bezpodmienečnú doživotnú záruku na svoje produkty. Ak nebudete spokojný, ak pre Vás nebude ponožka dostatočne pohodlná, ak sa Vám ponožky prederavia, pri nosení alebo po čase znosia, zadarmo Vám ich vymenia a to bez časového obmedzenia. Nepoznáme žiadnu inú spoločnosť vyrábajúcu ponožky, alebo akúkoľvek inú značku, ktorá si tak rozhodne stojí za tým, čo vyrába alebo predáva.

Ponožky Darn Tough majú dobrú povesť pre dlhú životnosť a doživotnú záruku.Ako prať merino ponožky Darn Tough?

Prečo sú ponožky Darn Tough odolné?

Merino vlna
Ponožky Darn Tough sú tkané zo 100% jemnej Merino vlny, sú vysoko priedušné, vďaka jemne pletenej merino vlne vás nikdy nebude svrbieť pokožka na nohách a sú príjemné na nosenie. Merino vlna prirodzene reguluje teplotu, v lete chladí a v zime hreje.

Odvod vlhkosti
Merino vlnené vlákna prirodzene odvádzajú vlhkosť od pokožky - rýchlejšie schnú.

Prirodzene antimikrobiálne
Merino vlna prirodzene odpudzuje baktérie a zápach. Ponožky zostanú dlho svieže.
 
Vysoká hustota pletenia
Vyššia hustota pletených stehov na palec zabezpečuje odolnosť ponožiek Darn Tough a vytvára účinné polstrovanie, bez zbytočného objemu a váhy navyše.

Technický dizajn
Od tvarovo prispôsobenému priestoru pre prsty až po tvarovanú pätu a pružnú podporu klenby nohy, pletacie techniky výrobcu Darn Tough produkujú technicky najlepšie vybavené ponožky, aké sú dnes k dispozícii.

Coolmax®
Pretože vlna nie je pre každého, výrobca používa aj exkluzívny materiál Coolmax® pre vytvorenie ponožky s výnimočnou mäkkosťou, trvanlivosťou a vynikajúcim odvodom vlhkosti.

Rebrované pletenie
Zabezpečuje individuálne prispôsobenie sa tvaru ponožky obrysom vášho lýtka, predkolenia a členku. Zabraňuje nepríjemnému skĺzavaniu či riaseniu ponožky. Pomáha predchádzať otlakom

Pružná podpora klenby nohy
Pletenie klenby do oblúka pri všetkých ponožkách poskytuje odolnosť.

Prstencová konštrukcia
Froté slučky okolo prstov vytvárajú pohodlný neviditeľný šev.


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Daň (DPH)
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa